Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsługa forum
Panowie,
czy gdzieś są schowane przyciski "pokaż nowe posty" i "oznacz wszystkie jako przeczytane"?
Odpowiedz
W prawym dolnym rogu jest "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane".
Odpowiedz
A nowe posty gdzie są wyświetlone?
Odpowiedz
Tam gdzie ich miejsce Tongue Chyba nie ma takiej funkcji, ja w każdym razie z niej nie korzystam. Dużego ruchu na forum nie ma, spokojnie można ogarnąć nowe posty ręcznie.
Odpowiedz
Ok, jednak z racji tego, że trochę już tu forum browsuję to wracam z truciem rzyci Big Grin

UPRZEJMIE PROSZĘ o sprawienie, żeby
1) to forum działało w sposób przyjazny dla użytkownika, tj. przycisk "nowe posty" i "nieprzeczytane posty"
2) wyraźne odróżnienie nowych postów po wejściu w dział (teraz chyba tylko tytuł jest pogrubiony, powinna być inna ikonka)

Ogólnie myślę, że m.in. brak powyższych funkcji przyczynia się do, jak to powiedziałeś, małego ruchu na forum.

A tak w skrócie: kurwa, ale to forum jest niewygodne i spierdolone funkcjonalnie, weźcie coś zróbcie Big Grin

edit: https://community.mybb.com/thread-71986.html
Odpowiedz
Bez przesady, forum jest bardzo czytelne i wygodne. Są fora kilkadziesiąt razy większe, gdzie nawet nie ma rozróżnienia w nowych postach przez pogrubienie, a o ikonkach już nie wspominając a ludzie nie narzekają.
Nie sądzę aby dodanie takich pierdół, które jednak dla administratora technicznego wymagają poświęcenia jakiejś ilości czasu, wpłynęły jakkolwiek na wielkość ruchu na forum.
Nowej treści na forum pojawia się niewiele i po samym pogrubieniu na pewno odnajdziesz ten jeden-dwa zaktualizowane tematy. A jak zostaną ci te które cię nie interesują to na dole forum masz taki fajny przycisk Wink
Odpowiedz
A jakież to wielkie fora są pozbawione tak podstawowych funkcji? Możesz zapodać linki?
Odpowiedz
(08-25-2016, 11:23 PM)LoneRanger napisał(a): Bez przesady, forum jest bardzo czytelne i wygodne. Są fora kilkadziesiąt razy większe, gdzie nawet nie ma rozróżnienia w nowych postach przez pogrubienie, a o ikonkach już nie wspominając a ludzie nie narzekają.
Nie sądzę aby dodanie takich pierdół, które jednak dla administratora technicznego wymagają poświęcenia jakiejś ilości czasu, wpłynęły jakkolwiek na wielkość ruchu na forum.
Nowej treści na forum pojawia się niewiele i po samym pogrubieniu na pewno odnajdziesz ten jeden-dwa zaktualizowane tematy. A jak zostaną ci te które cię nie interesują to na dole forum masz taki fajny przycisk Wink

Też szukałem funkcji pokazania nowych postów.

I znalazłem. http://forum.naszsquad.pl/search.php?action=getnew

Dodajcie link do tego gdzieś w widocznym miejscu, ok? ;>
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości