Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squad V7 hype, plotki oraz informacje.
Niech chociaż małe łatki wypuszczają, bo jak ta gra ma pozostać w technicznie najgorszej wersji jaką jest V6 przez więcej niż miesiąc...
Odpowiedz
Właśnie teraz wypuścili łatkę, 740.7MB
Odpowiedz
Dokładnie , też sprawdzam.
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Odpowiedz
http://naszsquad.pl/2016/06/03/maj-2016-...sumowanie/

Ciekawe jak będzie się miała z balansem jeśli chcą wprowadzić te pojazdy do v7. Ruscy jako jedyni z cięższym pojazdem - albo tymczasowo frakcja przeciwna dostanie to samo (w przypadku USA vs Rosja) albo pojawią się IED.
Odpowiedz
Mogą balansować ilością. Na każdego "ciężkiego" dadzą 2 lekkie technikale przeciwnikom. Albo w końcu pojawią się głowice kumulacyjne do RPG. Smile
Odpowiedz
^różne typy głowic pojawią się wraz z pojazdami = jeszcze więcej możliwości dla bugów
Odpowiedz
Już widzę jak nie będzie można zastrzelić kierowcy przez szybę w uralu, a on będzie rozjeżdżał 2 squady zanim ktoś trafi w niego z AT Wink .
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Odpowiedz
Potwierdzone:
- pociski HEAT dla wyrzutni
- Nowe modele jankesów
Odpowiedz
Yehorivka może ukazać się w testowej wersji w v7. Z pewnością nie zobaczymy jeszcze nowego systemu animacji oraz IED.
Odpowiedz
Czy mówi się coś już na temat tego kiedy ma wyjść V7? O V6 było od dosyć dawna wiadomo, że ma być pod koniec maja. Natomiast tutaj jakaś cisza.
Odpowiedz
Nikt nic nie mówi. Widocznie mają za dużo do zrobienia, by ryzykować wskazywaniem nawet przybliżonego terminu. W moim odczuciu będą chcieli się wyrobić przed Gamescom z v7 czyli 2.5 miesiąca od teraz. Dodajmy do tego jakąś strefę buforową na łatanie bugów v7 czyli jakieś 2 tygodnie minimum. Więc premiera na początku sierpnia. Wątpię, by wypuścili v7 w jednym momencie z gamescom ze względu na spore straty w marketingu (prezentacja bugów, napływ nowych ludzi krzyczących o zabugowanej grze itp.)
Odpowiedz
Kolejne plotki:

W Pepeszcze będziemy mieli dostępne tylko łukowe, 35(?) nabojowe magazynki. Bębnowe pojawią się razem z możliwościami customizacji broni.
Odpowiedz
Możliwościami customizacji broni ? Ciekawe co będzie można customizować - mam nadzieję, że niewiele. Poza tym po cholerę dodawać 35 nabojowy magazynek, skoro ma być dostępny 71 nabojowy ?

"Eee wezmę ten mniejszy magazynek, po co mi tak dużo amunicji..." - powiedział nikt nigdy.
Odpowiedz
W rzeczywistości mniejszy był bardziej niezawodny bo był lżejszy i się nie zacinał tak jak ten większy gdzie częste zacięcia były problemem.

W grze co prawda nie ma zacięć ale myślę, że na pewno zrobią coś żeby ten mniejszy magazynek miał jakąś przewagę nad większym. Może szybsze przeładowanie i noszenie większej ilości magazynków ze sobą?

Popatrz sobie na różnice między M249 a RPK. RPK ma mniejsze magazynki, ale ma ich więcej i szybciej się je przeładowuje. Ja akurat lubię mieć szybkie przeładowanie broni. Co prawda tylko Milicja ma wybór pomiędzy RPK a M249, ale to tylko szczegół.

Może też zrobią tak jak w Red Orchestra 2 że domyślnie ma się te 35 nabojowe, a te większe 71 nabojowe będzie trzeba odblokować. Osobiście nie chcę takiego rozwiązania i wolę jak wszystko jest dla gracza dostępne od początku.

A co do kustomizacji, to ja zawsze marzyłem o tym, by medyk mógł wziąć chociaż jeden granat odłamkowy, kosztem np. kolorowych smoków albo lornetki.
Odpowiedz
Na pewno będzie nosić się ze sobą mniejszą ilość magazynków bębenkowych niż zwykłych dwurzędowych, jeśli mają zamiar też wprowadzić wagę ekwipunku to też bębenkowy w tej kwestii będzie odstawał (nawet pusty). Poza tym dwurzędowy to lepsza ergonomia całej broni, a i takich plusów jeszcze by się sporo znalazło, na pewno ma to też wpływ na strzelanie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości