Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squad V7 hype, plotki oraz informacje.
- Na razie wsiadanie do pojazdu działa tak, iż gra przypisuje nam pierwsze wolne miejsce w pojeździe, czyli tak jak w serii BF. Nie wiem czy już w v7 czy trochę później, ale każde miejsce ma posiadać osobną strefę do wsiadania, czyli aby zasiąść za kierownicą Humvee będzie trzeba podejść od strony kierowcy.
- Prawdopodobnie szyby w pojazdach mają się tłuc.
- Mają też już działające drzwi, ale nadal przy nich pracują gdyż są jeszcze strasznie zabugowane. Spodziewałbym się ich raczej w v8.
- Swobodne rozglądanie się dopiero w późnej wersji Beta, natomiast będzie obecne wcześniej w pojazdach gdyż już teraz nad tym pracują
- Humvee i Technical są na etapie szlifowania
- Humvee będzie miał ruszającą się antenę i też ruszające się gumowe błotniki xD
- Szukają programisty który zna się na systemie animacji opartym na BP w UE4, gdyż od chwili stworzenia pierwszych animacji, tyle się pozmieniało, że nie wiedzą jak się mają za to zabrać. Problem jest taki, że ci znają się na tym pracują w firmach AAA i OWI nie jest im w stanie zaoferować tyle kasy by do nich przeszli
- Jest prototyp śmigłowca, ale skupia się on na fizyce. Ogólnie to teraz nawet o nich nie myślą i to daleka droga, aż je ujrzymy
- V7 będzie na wersji 4.12 silnika
- Prace nad TrueSky nadal trwają - brak daty wydania
- Być może już w przyszłym tygodniu SKD będzie zintegrowany z Epic Launcherem
Odpowiedz
(06-11-2016, 12:19 AM)LoneRanger napisał(a): - Szukają programisty który zna się na systemie animacji opartym na BP w UE4, gdyż od chwili stworzenia pierwszych animacji, tyle się pozmieniało, że nie wiedzą jak się mają za to zabrać. Problem jest taki, że ci znają się na tym pracują w firmach AAA i OWI nie jest im w stanie zaoferować tyle

[Obrazek: sddefault.jpg]
Odpowiedz
Kolejne ploteczki:

w V7 będzie prawdopodobnie wstępny system logistyczny - zaopatrzenie do Fobów trzeba będzie dowozić ciężarówkami. Źródło: https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme...ic_system/
Odpowiedz
To widzę, że v7 nieźle wywróci grę.
Odpowiedz
Kiedykolwiek nie miałby on wyjść.... Smile
Odpowiedz
Fotka z twittera @joinsquad, która przedstawia pracę nad fizyką pojazdów. Dodatkowo dowiedziałem się, że będą one zachowywały się inaczej na różnych powierzchniach (można to także wywnioskować z poniższego screena). No to czekamy na Squad: Colin McRae Rally Mod

[Obrazek: comment_ei9rbFuOLAwYEf3P3O87A3sauAlsicmg.jpg]
Odpowiedz
Kolejne ploteczki. Na discordzie RoyAwesome mówił o tym, że przebudowuje system broni umożliwiając dodawanie do niej komponentów. Nie będzie problemem dodanie np. przegrzewania się do M4 albo innego karabinu (czy też bandaży Wink ). Drugim elementem który będzie niebawem dodany jest system dodający pewną bezwładność do ruchu. Mają się skończyć zwroty o 180 stopni w pełnym biegu. Ciekawe jak wyjdzie im implementacja tego. Z tego co słyszałem to w zamkniętej alfie był podobny system.
Odpowiedz
Na Discordzie też o tych komponentach pisał i to raczej nie w v7 Tongue Ujrzymy za to może nowe kołowe menu, które będzie miało "rozgałęzienia".
Odpowiedz
Jakieś 2 godz. temu na stronie squad'u o letniej przecenie (zniżka 25%), kilka obrazków z pojazdami i o SDK w squadzie jaki juz jest do pobrania. Link: http://joinsquad.com/readArticle?articleId=102
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
U nas na głównej też jest. Btw - zapraszam na NaszSquadowy Discord https://discord.gg/57QJQ
Odpowiedz
Podobno V7 ma wyjść późnym lipcem...
[Obrazek: CeP6PzK.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: 0_fJjq-A7DZqrUxqnH2hGXvPTnS2LdmaepuuZwkb...2f337b5968]

Nowe modele US Army. Najprawdopodobniej będą w V7
Odpowiedz
Kilka rzeczy z wczorajszego streama. Na więcej trzeba czekać, aż wrzucą stream na yt:
-potwierdzona przynajmniej jedna wersja dla samej piechoty na każdą mapę
-obie ciężarówki będą w v7, póki co w wersji transportowej
-trochę opowiadania o fizyce pojazdów, głównie hmmwv
-pracujące zawieszenie jest WIP, można je widzieć podczas hamowania
-niezależne obie osie pojazdu, niezależne zawieszenie,
-pracują nad niszczeniem pojedynczych elementów pojazdów, np. wieża czy gąsienice
Odpowiedz
Exclamation 
Świeżynka, toż z przed dwóch godzin - jeszcze ciepła ! 

Twórcy podzielili się z nami dość sporym materiałem opisującym oraz ilustrującym a nawet obrazującym to, nad czym pieczołowicie pracowali przez cały czerwiec. Mozna spokojnie stwierdzić, że wiele z tych zmian ujrzymy w nachodzącym v7 !

Między  wieloma zmianami  na horyzoncie są miedzy innymi :
  • Nowe bronie, między innymi "M110 SASS / DShK / PPSH-41 SMG & SKS Rifle";
  • Czy ktoś kiedyś chciał być artylerzystą ? "M1937 82mm Mortar";
  • Pojazdy - w przyszłej wersji gry prawdopodobnie tylko transportowe. Warto napomnieć, ze system prowadzenia pojazdu będzie specyficzny i unikalny dla każdego z osobna. Ma to przynieść prawdziwe doznania z prowadzenia pojazdu;
  • Nowa mapa/y oraz aktualizacja poprawa obecnych;
  • nowy interfejs gracza;
Niewiele z ogólnych zmian o których przeczytacie na oficjalnej stronie w linku poniżej Wink

http://joinsquad.com/readArticle?articleId=104

ps. jeżeli temat zamieściłem w złym miejscu proszę o przeniesienie, bo ja się nie znam - ja dojeżdżam ;Wink

Elo
Nantz

Edit - Popo: Pozwoliłem sobie połączyć wątki.
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Odpowiedz
Tak jak Nantz zauważył pojawił się nowy Recap, którego polską wersję można znaleźć m.in. tu: http://naszsquad.pl/2016/07/03/czerwiec-...sumowanie/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości