Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niskie FPSy w V7
Czołem!

Nowa wersja, nowe problemy. 

Jeżeli dotknął Cię problem niskich FPSów po wyjściu V7 to można spróbować następujących rozwiązań: 

1. Wyczyszczenie zapisanych ustawień gry. Usunięcie wszystkich plików konfiguracyjnych pociągnie za sobą konieczność definiowania wszystkiego od nowa, ale może pomóc. 

2. Zmiana trybu wyświetlania z borderless na fullscreen. 

3. Jeżeli masz kartę Nvidii to sprawdź, czy w ustawieniach wyświetlania masz wybrane max performance. Ostatni update sterowników mógł włączyć tryb oszczędzania energii. 

Gdyby pojawiły się nowe rozwiązania to proszę o dopisywanie ich w tym wątku.

Mamy cichą nadzieję, że hotfix jest blisko Smile
Odpowiedz
Cześć obecnie istniejących problemów leży po stronie serwera. Jeżeli dokucza wam brak FPSów (a komu nie...) albo lagi pojazdów to spróbujcie zobaczyć jak sprawy się mają na innym serwerze. Wraz z wejściem V7 wymagania co do nic wzrosły i niektóre maszyny, które wcześniej były w stanie uciągnąć 72 graczy obecnie mają problemy z 60.
Odpowiedz
Możliwe rozwiązanie dla użytkowników WIN10, którym ostatnio obcięło klatki: Wyłączenie X-Box overlay, który został włączony w jednej z ostatnich aktualizacji. Więcej w linku do reddita.

źródło
https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme...rformance/
Odpowiedz
U mnie pomogło wyłączenie zintegrowanego układu grafiki w procesorze (za pomocą UEFI).

Jakby ktoś miał problem z wejściem do UEFI/BIOSu, to mi pomogło:

1. Pyknięcie guziczka na zasilaczu
2. Naciśnięcie kilka razy przycisku power na obudowie
3. Włączenie kompa - wtedy DEL mi pozwolił wejść do UEFI, inaczej przeskakiwał jak gdyby nigdy nic

Wtedy w UEFI w perpiherals wybrałem integrated graphics - disabled.

Oprócz tego wyłączyłem FPS overlay w nvidia shadowplay, FPSy z 15 skoczyły do ponad 120.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości