Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czysta u Popa - 10/08/2016
[Obrazek: priest-pours-georgian-wine-glass.jpg]

Dziś mam mały jubileusz - czysta godzin w Squad. 

Obecnie licznik Steama stoi na 298, więc niechybnie dzisiejszego wieczora "cyknie". Dlatego też chciałbym zaprosić was wszystkich wieczorem na TSa. (ts3.naszsquad.pl)

Proponuję rozpocząć imprezę o godzinie 21:00 a to spowoduje, że godzina "zero" wypadnie gdzieś pomiędzy 22:00 a 23:00. 

Zapraszam was. Bawcie się i świętujcie tą radosną chwilę ze mną! W końcu środa to taka mała sobota. Smile
Stało się. Licznik pokazuje 301. Jak na porządną imprezę przystało również nasze obchody przyjęły zaskakujący dla wszystkich obrót.

Na początku było na spokojnie. Zawsze na początku jest spokojnie. To było w stylu: zbierzemy się w paru chłopaków, posiedzimy chwilkę, pośmiejemy się a potem każdy grzecznie pójdzie do domu i o 22 wszyscy będziemy spać (taaaak). Zaczęliśmy więc od wizyty na serwerze SkunkDogz, gdzie zagraliśmy jakieś uczciwe pół rundy na Sumari.

Wszystko zmienił kontakt od FSQ - naszych znajomych Finów, którzy akurat dorobili się własnego serwera i poprosili o pomoc przy seedowaniu. Wiadomo - pomoc przy seedowaniu to przysługa którą można spłacić tylko krwią (albo noszeniem mebli w trakcie przeprowadzki). Rzuciliśmy się im na pomoc i po chwili nasz spokojny wieczór przerodził się w uczciwą klanówkę 11 vs 11. HSR + przyjaciele imprezowicze vs FSQ. Zakończyliśmy ją niezłym wynikiem - wygraną 56 ticketami i gdy już mieliśmy zaczynać kolejną rundę to FSQ rzuciło hasło: "Idziemy do klubu!". Squadowym równoważnikiem tego jest powiedzenie "Idziemy na Wednesday Warzone".

Poszliśmy. Mimo, że nie byliśmy pewni czy powinniśmy. Wiecie jak to jest.

Na WW grali Sumari AAS 2. Znowu. Nasza ekipa trafiła po jednej stronie z elementami Exodusa oraz BVARem. Przeciwko nam ustawiło się FSQ oraz SquadBeans. Impreza zaczęła się zwyczajowym dla V7 mass disconnectem a potem było już tylko gorzej. Jak to dobrze, że nie zachowały się żadne screeny z wynikiem, który zostanie szybko przykryty kurzem historii. Jak ktoś znajdzie screeny to dostanie bana.

Tak już kończą się wyjścia do klubu. Cóż zrobić.

Dziękuję wszystkim obecnym.

Byli to (z pamięci piszę więc proszę się nie obrażać gdybym kogoś pominął a po prostu napisać PW i dopiszę):

- Grzechotnik
- Bezu
- Nantz
- Loneranger
- AdRain
- KLOCu
- Pavulon
- Uri
- Manieks
- CiociaCoco
- Bykenson
- TrippleNipple
- MeVosh
- Zetsubou-san

No i ja też tam byłem. A co widziałem to opisałem. Dziękuję wszystkim za bardzo dobrą zabawę.
Winszuję i życzę 400setki ! Wszystkiego najlepszego (?) Tongue
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Nie bardzo rozumiem po co jest ten znak zapytania na końcu, ale biorę to za dobrą monetę. Dzięki piękne Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości