Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AtWar
Szukam chętnych do luźnego pogrania w przeglądarkową grę AtWar. Czerpie ona garściami z planszowej gry Ryzyko (Risk), czyli skupia się na podboju świata. Główne zmiany w stosunku do oryginału, to swobodny ruch jednostek i ich różne rodzaje, konieczność transportu jednostek przez morza lub powietrze (samolotami), system miast, sojusze, linie obronne a także zasięg widoczności miast oraz jednostek.
Gra posiada różne mapy - główną mapę świata można rozgrywać też na jakimś wycinku, np. tylko Europa. Są też fanowskie mapy pozwalające przenieść się w realia baśniowe, sci-fi czy cofnąć w czasie.

Rozgrywka przebiega w systemie turowym dlatego fajnie byłoby zorganizować się w kilka osób i sprawnie to rozegrać, bo czekanie kilkadziesiąt minut na publiku na swoją turę nie jest wesołe.

Tutaj strona gry: http://atwar-game.com/

[Obrazek: 16c.jpg]
Odpowiedz
Nie mam zamiaru zagrać, bo czas nie pozwala, ale mogę potwierdzić znaczkiem jakości "W", że gra jest w pytkę - swojego czasu sporo w to siepałem z kumplami i po chwili ogrania tytuł staje się niesamowicie wciągający - mimo, że to tylko gra via browser.
Odpowiedz
Nie ma to jak moja zabawa Putina która zakończyła się moją sromotną klęską xD
Odpowiedz
Przed totalną klęską uratował was tylko mój ISP, który uznał za stosowne odłączyć mi internety w krytycznym momencie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości