Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwy bug - strzelec BTR nie widzi wrogów
Hej!

Ostatnio miałem sytuację w której mój strzelec (Cześć Eerie!) nie widział wrogów, którzy byli tuż przed BTRką. Myślałem, że może to wynik różnicy w punktach widzenia, ale dziś trafiłem na interesujący wątek na Reddicie: https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme...tw_gunner/ Okazuje się, że tego typu przypadłość pojawia się częściej. Jeżeli więc znajdziecie się w sytuacji w której widzicie wrogów jak na dłoni a strzelec mówi, że nic tam nie ma to prawdopodobnie się zbugował. Problem może rozwiązać ponowne wejście do pojazdu, albo zmiana miejsc.
Odpowiedz
Pamiętam tą rundę. Faktycznie nie widziałem wrogów. Ty mówisz że są pod mostem, a ja ich nie widzę w ogóle.

Dis gaem iz br0ken devs fix dis asap plz

A poza tym często się też zdarza tak, że strzelec technicala nie widzi swoich siedzących w pojeździe. Z przodu siedzi jeszcze dwóch gości, a on ich nie widzi. Śmiesznie wygląda technical który jedzie z pustą kabiną i kierownica się sama rusza. Obsługi innych technicali też wtedy nie widać i wtedy wygląda to jak technical jadący całkowicie pusty. Też się z tym spotkaliście?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości