Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy weekend i RWR#3 12.11.2016 20:00
Hej!

Jak pewnie wszyscy (albo prawie wszyscy) wiecie, od 10 do 13 listopada będzie można grać w Squad zupełnie za darmo. To wspaniała okazja żeby przetestować ten tytuł. Oraz nas. Aby to ułatwić robimy kolejną - trzecią już edycję największej imprezy polskiej sceny Squad Running with Randoms

[Obrazek: rwr3_final.jpg]

Wszystkie pozostałe informacje będą pojawiały się w tym wątku. Jeżeli ktoś chciałby sobie przypomnieć jak wyglądały poprzednie imprezy tej serii to zapraszam do odwiedzenia innych wątków w dziale Eventy.

Plan zajęć. 

Czwartek, godzina 18:00 czasu PL - początek darmowego weekendu. Na TeamSpeaku będzie w tym czasie dyżur techniczny. Zaproś swoich kolegów, mamę albo siostrę. Jeżeli Ty albo oni/one będą potrzebowały pomocy technicznej to najlepszym miejscem do zapytania o to będzie kanał pomocy technicznej na ts3.naszsquad.pl. Grać - rzecz jasna też będziemy.

Piątek. Jedziemy od popołudnia. Już około 16 zaczniemy zbierać się na ts3.naszsquad.pl i grać aż nie wyłączą nam prądu. Podstawy gry, taktyka i technika na wirtualnym polu bitwy oraz nieoficjalny wieczorek zapoznawczy. 

Sobota. Kulminacyjny punkt weekendu. Wszystkie ręce na pokład. Wszyscy ludzie na ts3.naszsquad.pl Gramy od popołudnia ale najlepsze zacznie się o 20:00. Trzecia edycja sławnej imprezy Running with Randoms. Największego wydarzenia polskiej sceny Squad. Imprezy tak epickiej, że gdyby istniała 2000 lat temu to ona a nie wesele w Kanie Galilejskiej zostałaby zapamiętana. Gramy do ostatniego żywego człowieka. Ostatnio kończyliśmy w rejonie 4 nad ranem. Chociaż niektórzy jeszcze następnego ranka byli obecni.

Niedziela... tutaj planu nie ma. Doświadczenia poprzednich RwR pokazują, że lepiej nic nie planować na dzień po nim. Aczkolwiek na ts3.naszsquad.pl ekipa będzie - jak zawsze. Aż do samego końca darmowego weekendu, który będzie miał miejsce w niedzielę o godzinie 21:00 czasu PL. 

Zapraszam wszystkich do pojawienia się na imprezie. Będziecie o niej opowiadali wnukom. Wink
Odpowiedz
Grafika nr 2 mnie bardziej zniechęca niż zachęca, no, chyba, że targetem ma być gimbaza. Może by tak w sobotę zacząć o 19?
Odpowiedz
Ekipa będzie grała prawdopodobnie już od popołudnia. 20:00 to godzina, która ma tylko ułatwić koordynację.

A odnośnie grafiki - głosujemy. Smile
Odpowiedz
Przewrotnie zagłosowałem na dwóch żołnierzy, zamiast głosować na parę pięknych piersiątek. Będzie mi smutno do końca tego dnia Sad
Odpowiedz
Najważniejsze to pozostać w zgodzie z samym sobą.
Odpowiedz
Pamiętajcie o ważnej zasadzie: bros above hoes Big Grin
Odpowiedz
Dodatkowa informacja.

Promocja -50% będzie od czwartku, od 18:00 czasu PL do poniedziałku - również do 18:00 czasu PL.
Darmowy weekend zaczyna się we czwartek o 18:00 a kończy się w niedzielę o 21:00.
Odpowiedz
Aha - oszukali nas. Będzie o 19. Źle został przeliczony czas na GMT. Smile
Odpowiedz
Witam. Właśnie pobieram Squada przez steama jak można z wami pograć? Nie mam dzisiaj micro, jutro dopiero pójde zakupić ale mogę was slyszeć nie mając micro?

Chcę po prostu ogarniać na polu bitwy i w razie czego słyszeć jakieś polecenia czy coś
Odpowiedz
Wejdź na TS3 164.132.224.195 to się wszystkiego dowiesz. Jak będziesz miał grupe [NOWY] i nie będziesz mógł chodzić na kanałach to po prostu czekaj i ktoś ci nada grupe. Chłopaki ci wszystko wytlumaczą.

A co do mikrofonu to nie wiem. Niech Popo odpowie, on jest bardziej kompetentny.
Odpowiedz
ok. Mam nadzieje pogram z wami bo chciałbym pograć z Polakami
Odpowiedz
Zapraszam Cię też na naszego Discorda:

https://discord.gg/qfHr3k5
Odpowiedz
Jeżeli ktoś chce łatwiej dołączać do serwera to można się zapisać na listę VIPowską na forum http://hsrsquad.com/
Odpowiedz
Dzień drugi eventu chyli się ku końcowi. Okazało się, że nie byliśmy w stanie pomieścić się na jednym serwerze więc... mamy teraz dwa. Tracę głos ale jestem wyjątkowo zadowolony po tych.... 10 godzinach jakie dziś spędziłem w SQ. Punkt kulminacyjny jutro o 20:00. Zapraszamy.
Odpowiedz
Dzięki za event, wyszło całkiem przyjemnie, zwłaszcza w pierwszym meczu - w drugim było już jakieś odprężenie i po dupie, a co to za zabawa gdy się nie wygrywa? Big Grin

Polecamy się na przyszłość!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości