Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z dźwiękiem
Dzisiaj po odpaleniu Squad'a pojawiły się dwa uciążliwe problemy z dźwiękiem. Pierwszy polega na brzęczeniu w tle, wszyscy chyba wiedzą na czym to polega. Słuchałem dźwięku z kilku urządzeń; z głośnika, z trzech różnych par słuchawek i problem występował zawsze z takim samym nasileniem, więc zakładam, że nie w sprzęcie leży problem. Drugi problem to błędne (interpretowanie?)  przez grę rejestrowanego głosu z mikrofonu. Oczywiście to co słyszą inni gracze to mój stłumiony głos z mocnym szumieniem w tle (byłem przez to nazywany do końca rundy r2-d2), mimo że w programach do nagrywania głos jest czysty i bez zakłóceń. Dotychczas próbowałem resetować ustawienia dźwięku w grze, sprawdzać pliki gry, a nawet wiedząc, że nie pomoże mi to, przepinałem kable mikrofonu i słuchawek w inne porty. W innych grach jest wszystko ok, problem występuje tylko w Squad, inaczej nie pisałbym o tym na tym forum. Proszę o pomoc, bardziej ze względu na ten mikrofon, bo jakby nie było praktycznie wyklucza mnie to z voice chatu.
Odpowiedz
- Clear User Data Cache w opcjach gry
- Sprawdzenie spójności plików gry
- Reainstalacja gry
- Grzebanie w ustawieniach dźwięku i mikrofonu w ustawieniach Windowsa
Odpowiedz
No i jeszcze pamiętaj, że pod względem wyboru źródła dźwięku SQ jest trochę głupi, dlatego też upewnij się, że jako domyślne urządzenia odtwarzania/nagrywania masz wybrane te, których chcesz używać.

Przykład: masz kamerkę internetową oraz zajebisty mikrofon za 900 zł na biurku. SQ może zdecydować, że fajniej będzie korzystać z kamerki, bo akurat ona jest "wyżej" w liście urządzeń. Wyłącz kamerkę i doprowadź do sytuacji w której nie będzie do wyboru nic innego niż to co ma być wybrane.
Odpowiedz
-Clear User Data Cashe - spróbowałem i nadal brzęczy w tle
-Weryfikowałem pliki gry i nic
- reinstalacja gry - nadal nic
-w panelu sterowania usunąłem mikrofon jako głośnik, brzęczenie się nie zmieniło, a co do jakości nagrywanego dźwięku jeszcze nie sprawdzałem

Odłączyłem wszystko oprócz słuchawek; mikrofon, głośniki myszka, klawiatura, wszystko i nic Sad
Odpowiedz
Odkryłem, że nie jestem widoczny przez innych na radiu. Wiedzę ikonę głośnika gdy naciskam B, V lub G, ale inni już mnie nie widzą
Odpowiedz
Coś jest nie tak. Wpadnij na TS to rozwiążemy problem.
Odpowiedz
(12-10-2016, 02:06 PM)Antol napisał(a): Coś jest nie tak. Wpadnij na TS to rozwiążemy problem.
kiedy?
Odpowiedz
o 19:00? Jak coś już czekam
Odpowiedz
Dobra, problem mikrofonu został rozwiązany. W panelu sterowania, w właściwościach mikrofonu musiałem zmienić parę opcji.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości