• 4
  • 5
Otwarte warsztaty dla Squad Leaderów
#1
We środę, 25. stycznia o godzinie 20:00 organizujemy otwarte warsztaty dla aktywnych albo aspirujących Squad Leaderów

Celem zajęć będzie usystematyzowanie wiedzy, którą większość z was już posiada a może - zupełnie przy okazji poruszenie kilku nowych tematów. Zbieramy się na ts3.naszsquad.pl i w planach mamy następujące bloki tematyczne:

1. Rzeczy techniczne. Kilka podstawowych elementów bez których SLem po prostu być nie można.
2. Ty a twój oddział. Kity, role, decyzje. Najnowsze trendy w wyborze kitów wprost z meczów z topowymi klanami. Do tego parę słów o organizacji, zasadach, dyscyplinie i trochę innych pseudo-psychologicznych rozważań.
3. "Duża gra" - CO ROBIĆ?. Strategia dla całej drużyny. Czytanie gry i podejmowanie decyzji na podstawie tego co widać a w szczególności - czego nie widać.
4. "Mała gra" - jak zrobić to co jest do zrobienia? Oddział w ataku, oddział w obronie. Kontrola nad terenem.
5. Pojazdy - kluczowe elementy czy "ticket sinki"?

Czas trwania całości 90 do 120 minut. Po każdym bloku tematycznym krótka przerwa na dyskusję (i browarek).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych powyższymi tematami.
Odpowiedz
#2
Uwaga uwaga - ze względu na przeniesienie domeny, które miało miejsce dzisiaj spróbujcie łączyć się przez ts3.hsrsquad.com albo bezpośrednio po numerze IP 164.132.224.195:9987