Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious Monthly Recap Hype Train
(03-28-2017, 06:59 PM)Facilesify napisał(a): https://youtu.be/O8mz7c-Izt4 może coś o Al-Bashar? Czy to raczej podchodzi pod modding monthly recap
Źródło:
https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme..._made_map/

Twórca mapy napisał, że:
-czeka aż wydadzą nową wersję SDK w wersji v9
-zaktualizuje swoją mapę do tej wersji SDK
-da wolną rękę devom

Czyli nie wcześniej niż po premierze aktualizacji SDK
Odpowiedz
Ja chcę brytyjczyków xD
Odpowiedz
Photo 
Jest już nowy monthly recap.
Edit: Nie monthly recap, a ogłoszenie nowego soudtracku i Al Basrah. Trochę zawód, ale przynajmniej moje przypuszczenia co do nowej mapy się potwierdziły. Prościej - liczyłem na więcej Sad.
Jak myślicie wyjdzie jeszcze monthly recap w tym miesiącu?

Odpowiedz
I jeszcze jedna rzecz, która na pewno wszystkich ucieszy - spójrzcie w załącznik.
Edit:Odnosi się to do Al-Basrah rzecz jasna.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Gdy już wejdzie się do miasta to fpsy są ok. Najgorszy moment jest wtedy, gdy obserwuje się je z dużej odległości. Widok na całe miasto + zoom w Crowsie i masz jednocyfrowe fpsy.
Odpowiedz
Panie i... a nie. Panowie! Marcowy modding recap zoatał wydany.

Kurde. Szczerze to nic ciekawego. Wszystko to już widziałem prócz nowych elementów do II wojennego moda. Mam nadzieję, że doczekamy się kwietniowego recap'a jeszcze w kwietniu Big Grin
Odpowiedz
Łooooooooo HEŁM!!!! No plis... już daliby spokój.
Odpowiedz
Z tymi recapami sceny moderskiej to trochę bieda i naprawdę szkoda mi Zeno, że zaczął temat i teraz musi to kontynuować. Mogliby je wznowić po integracji z workshopem...
Odpowiedz
Został nieco ponad tydzień do recapa.
Moim zdaniem będzie:
-moździerz i jego obsługa
-miny/IED i ich obsługa
-oczywiście system animacji
-cięższe pojazdy lądowe typu MBT i IFV
-strzelby i/lub klasa breacher

Czuję, że będzie syty Smile
Odpowiedz
Najesz się w 5 minut i zdasz sobie sprawę, jak długa droga do v10 i zrobi ci się smutno Tongue
Odpowiedz
Ja będę syty jak pokażą Brytyjczyków Smile
Odpowiedz
Ja to od czerwca ubiegłego roku obstawiam moździerze.... więc może tym razem się uda! Big Grin
Odpowiedz
Jako, że teoretycznie robią recapa to można pogdybać nad jego treścią.
Moim zdaniem będzie/będą:
BAF, breacher (klasa + shotgun'y + działanie drabiny), animacje, coreinventory
Odpowiedz
Moim zdaniem będzie mniej niż się spodziewamy ale i tak będziemy zadowoleni. Bo jesteśmy fanbojami czekającymi na ochłapy z pańskiego stołu.
Odpowiedz
W recapie pokazali nieoteksturowanego blackhawka i działko zis, czy jest cień szansy że dostaniemy go w nastepnym "massive content". Ciekawe co się stało z długo oczekiwanym javelinem, może on jest po prostu tym co chcą jeszcze pokazać( pisali że nie pokazali wszystkiego) Big Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości