Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious Monthly Recap Hype Train
W tym temacie wrzucamy oczekiwania co do zawartości następnego monthly recapa/miesięcznego sprawozdania deweloperów Squad.

-Oteksturowany Javelin
-filmik z postępów nad pojazdami gąsienicowymi
-Brytyjczycy w kolorze
-coś o animacjach i systemie broni
-ulepszony interfejs (tablica wyników)
-jeżdżący Stryker?
-Gorodok 4km?
-coś o innych mapach
Odpowiedz
- Javelin, IED i strzelający moździerz
- gąsienice
- Brytole
- tablica wyników
- "New Eastern European Map"

Gorodoka już pokazywali Tongue
Odpowiedz
Shotguny. W końcu już dawno były screeny "in-engine" z oteksturowanymi remingtonem 870 i m1014
Odpowiedz
Nie podniecajmy się tak monthly recapem.

Giv v9.

We v9 zagrać chcę.
Odpowiedz
Moim zdaniem tracki, nowe elementy UI i.... chiba tyle.

Mam oczywiście nadzieję na więcej. Smile
Odpowiedz
Na stronie squadu pojawił się wreszcie nowy monthly recap  Smile Smile
Odpowiedz
Czyli... tracki są. Nowe elementy pojazdów są. Mapy są.... a mimo wszystko pozostaje pewien niedosyt. Może to już starość, gdy nic nie cieszy...

A tak serio to dostałem cynk, że to co napisałem nie jest do końca zgodne z prawdą bo freelook nie będzie na przytrzymanie klawisza a normalnie na "togglu".
Odpowiedz
[Obrazek: stryker2.jpg]
[Obrazek: stryker3.jpg]
A tutaj jeszcze dwa ciepłe, nieopublikowane screeny Strikera.
Odpowiedz
Kontynuując Recap Hype Train.
Na discord rozgorzała jak zwykle dyskusja z twórcami, którzy w końcu mogą się wypowiedzieć o tych wszystkich fajnych rzeczach.

-Roy napisał, że poza MT-LB Militia dostanie coś ekstra, jakiś sekret. Może pustynny kamuflaż?
-z V9 oczywiście dalej celują w końcówkę lutego. Robią sobie jednak okno na kilka dodatkowych dni obsuwy.
-Queue serwerów/kolejkowanie wynikło przypadkiem. Z początku sądzili, że to będzie kupa roboty i przerabiania silnika. Okazało się, że taki system jest już out-of-box w UE4.
-IED (czyli także miny) czekają na CoreInventory :/
-będzie nowy hotfix związany z disconnectem spowodowanym aktywnymi itemami/skórkami w grze. Roy stara się właśnie to naprawić.
-Chuc wspomniał o freelooku i sporej tutaj roli w wygodzie obsługi MG z bipodami. Można będzie najnormalniej się rozglądać niż składać bipody i ponownie rozstawić (aluzja do systemu z Project Reality)
-Roy wspomniał, że niemal zsynchronizowali się z wydawaniem swoich aktualizacji z updatem silnika UE4. Teraz goście od Epic Games wydają nową wersję silnika graficznego zaraz po wydaniu przez OWI nowego patcha.
-Stryker jest mocno WIP. Jeszcze rano przed wydaniem recapa nie miał zanimowanych kół
-ale system pojazdów jest w zasadzie gotowy i mogą teraz szybko dodawać nowe pojazdy.
-obecnie motocykle mają fizycznie 4 koła (czyli w zasadzie ATV) i takie samo rozwiązanie zastosowano w GTAV, bo z tego co pisał bardzo trudno jest zrobić tak stabilny model z 2 fizycznymi kołami.
-coś tam kombinowali z deszczem podczas przerwy świątecznej, ale to w zasadzie tylko taki bolec... projekt na boku
-po zrobieniu CoreInventory i systemu animacji Roy weźmie się za Steam Workshop

A dlaczego nie ma jeszcze IED?
[Obrazek: Screenshot_6.jpg]
Odpowiedz
z ciekawszych rzeczy mt-lb w teori jest w grze każdy z nas ma już na komputerze model statyczny itd x:\steam\steamapps\common\Squad\Squad\Content\Vehicles\MTLB
Odpowiedz
Ponadto warto zauważyć, że jest ok - jako wrak użyty np. na Kokanie
Odpowiedz
Zbliża się następna końcówka miesiąca. Będzie recap? A jak będzie to co pokażą? Moim zdaniem najbardziej pożądanym elementem byłaby prezentacja klasy breacher i obsługa drabinki.
Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć wincyj nowych animacji. Jeżeli pokażą elementy zaawansowanego systemu uszkodzeń pojazdów to również będę kontent. Najmniej obchodzą mnie brytole.
Odpowiedz
Ja chciałbym zobaczyć pojazdy dla BAFu i moździerze.
"-Roy napisał, że poza MT-LB Militia dostanie coś ekstra, jakiś sekret. Może pustynny kamuflaż?" - tym czymś nie jest BRDM-2?
PS. W sumie to czego nie chcieć tu zobaczyć? Big Grin
Odpowiedz
https://youtu.be/O8mz7c-Izt4 może coś o Al-Bashar? Czy to raczej podchodzi pod modding monthly recap
Źródło:
https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme..._made_map/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości