Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V10 - co chcemy zobaczyć i co przewidujemy w następnej aktualizacji
Swoją drogą zwróciliście uwagę na pojemność serwerów na powyższej miniaturce? 92, 93, 88... Będzie tłoczno niedługo na mniejszych mapach. Wezmą się za ich rozbudowywanie? Czy tylko zmienią layer flag tak, by były od siebie bardziej oddalone?
Odpowiedz
Starych nie powiększa, bo tego nie da się zrobić w normalny sposób.
Odpowiedz
To tylko domysły, ale podejrzewam, że te wielkości serwerów są losowo wygenerowane na potrzeby testu. Wydajność serwerów nawet zbliżających się do 80 graczy jest obecnie niezadowalająca.
Odpowiedz
Testują miny i moździerze: https://twitter.com/JoinSquad/status/853...35904?s=01
Odpowiedz
[Obrazek: c0t1v9df284z.png]
Odpowiedz
Szkoda tylko, że fanowska grafika.
Odpowiedz
Szczerzę będą i tak musieli przemodelować menu, bo te aktualne wygląda nie za ładnie.
Odpowiedz
Wiadomo, że tak. Wejdzie więcej możliwości modyfikacji ekwipunku z coreinventory, więcej klas itp., tylko... co te screeny zmieniają? Fakt, ładnie wyglądają, ale w żaden sposób nie wpływają na ostateczny wygląd interfejsu w grze.
Odpowiedz
Wygląda na to, że V10 we wrześniu. 

[Obrazek: 9pA83Ye.png]
Odpowiedz
Według najnowszych plotek V10 za więcej niż miesiąc, czyli pewnie październik.

Źródło:

https://www.reddit.com/r/joinsquad/comme...ding_soon/
Odpowiedz
Czy to już jest ten moment, w którym należy odkopać ten temat?
Odpowiedz
Czas najwyższy Smile w końcu już dali znaki dymne w postaci rzeczy które mają nadejść w kolejnej aktualizacji. Smile
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Oho zaczyna się hype train XD
Odpowiedz
(03-27-2017, 09:22 AM)Olchew napisał(a): I OWI błagam, niech V10 nie wyjdzie później niż w czerwcu
Jak widać po moich pierwotnych oczekiwaniach wiele rzeczy dodano za czasu znienawidzonej już przez wszystkich wersji V9. Czego oczekuję, ja - Pan Olchew, po 263 dniach oczekiwania "na jakiś większy update" w Squadzie? Nie wchodząc w szczegóły - wszystkiego, co zostało zapowiedziane w listopadowym recapie.
Bez spekulacji nie mogło się obejść. Mam nadzieję, że, już w trakcie trwania przyszłego znienawidzonego przez wszystkich updateu V10, wyjdą animacje wchodzenia po drabinie, chowanie się w open-topie, nowi, islamscy de facto bojownicy razem, z jak to było przypuszczane, przerobionym insurgency i przede wszystkim BAF. To, że devowie nie wszystkim się chwalą w przeglądach jest chyba jasne... coś mi mówi, że Brytyjczycy nas zaskoczą. Nie zdążymy mrugnąć, a będziemy strzelać z L85A2, a pustkę po bambim wypełni wesoły i zwinny jak żbik pojazd marki Jeep.
Odpowiedz
Uh... mam nadzieję, że w v10 będzie jak najmniej bugów i jak najwięcej fajnych systemów, gdyż nie nowe karabinki są tym co utrzymują mnie przy grze a nowe zagadnienia, sprawiające, że możemy rozwiązywać coraz ciekawsze problemy taktyczne przy użyciu nowych narzędzi.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości