Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V10 - co chcemy zobaczyć i co przewidujemy w następnej aktualizacji
#31
Cóż sądząc po tym że aż tyle czasu czekamy na ten magiczny wpis v10 release można śmiało stwierdzić że chcą wrzucić grę z jak najmniejsza ilością bugow. A później skupić się pewnie na dodawaniu kolejnych rzeczy związane z animacjami, reakcjami (i nowymi mapami?).
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
#32
Dla nich z v10 pod pewnym względem to być albo nie być. Pewnie będzie kilka pomniejszych bugów, ale ogólnie aktualizacja będzie musiała sprawić wrażenie solidnego patcha.
Odpowiedz
#33
Jak sądzicie co dostaniemy 15 grudnia - 2 rocznica wyjadą squada na steam. Według mnie będą to animacje przedstawione w recapie (później następne hotfixoupdataty dodadzą kolejne animacje - wejście na drabinę itp), balayę i pewnie naprawa tego bugu graficznego.
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
#34
Trzymam kciuki, żeby się spełniło. 2 lata... tyle co moje pierwsze studia.
Odpowiedz
#35
https://twitter.com/JoinSquad/status/943631534753484802

Każę wam się hypeować
Odpowiedz
#36
No to hajp.
Odpowiedz
#37
Po 323 dniach od premiery V9 wyszło V10. Radujmy się.
Odpowiedz
#38
Ja się cieszę. Dzięki temu, że mamy nowe animacje, nowy system sterowania pojazdami (a przynajmniej lekko zmieniony) no i to, że WYDALI w końcu tego patcha, wcale tak bardzo nie zabugowanego (chociaż niektóre to są naprawdę irytujące...). Może i nie znam się na developerce, ale wiem, że jakby naprawiali po 2 (słowanie: dwa) bugi co 3-4 dni i wydawali to jako patch mały to by było O NIEBO LEPIEJ dla community i ogólnego odczucia graczy niż to, że wydadzą za mesiąc patcha z poprawionymi pierdyliardami bugów...
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości