Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V10 - co chcemy zobaczyć i co przewidujemy w następnej aktualizacji
Cóż sądząc po tym że aż tyle czasu czekamy na ten magiczny wpis v10 release można śmiało stwierdzić że chcą wrzucić grę z jak najmniejsza ilością bugow. A później skupić się pewnie na dodawaniu kolejnych rzeczy związane z animacjami, reakcjami (i nowymi mapami?).
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Dla nich z v10 pod pewnym względem to być albo nie być. Pewnie będzie kilka pomniejszych bugów, ale ogólnie aktualizacja będzie musiała sprawić wrażenie solidnego patcha.
Odpowiedz
Jak sądzicie co dostaniemy 15 grudnia - 2 rocznica wyjadą squada na steam. Według mnie będą to animacje przedstawione w recapie (później następne hotfixoupdataty dodadzą kolejne animacje - wejście na drabinę itp), balayę i pewnie naprawa tego bugu graficznego.
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Trzymam kciuki, żeby się spełniło. 2 lata... tyle co moje pierwsze studia.
Odpowiedz
https://twitter.com/JoinSquad/status/943631534753484802

Każę wam się hypeować
Odpowiedz
No to hajp.
Odpowiedz
Po 323 dniach od premiery V9 wyszło V10. Radujmy się.
Odpowiedz
Ja się cieszę. Dzięki temu, że mamy nowe animacje, nowy system sterowania pojazdami (a przynajmniej lekko zmieniony) no i to, że WYDALI w końcu tego patcha, wcale tak bardzo nie zabugowanego (chociaż niektóre to są naprawdę irytujące...). Może i nie znam się na developerce, ale wiem, że jakby naprawiali po 2 (słowanie: dwa) bugi co 3-4 dni i wydawali to jako patch mały to by było O NIEBO LEPIEJ dla community i ogólnego odczucia graczy niż to, że wydadzą za mesiąc patcha z poprawionymi pierdyliardami bugów...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości