Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z Jaskini BartBear-a
Video 
Witam Smile

Od czasu kwietniowego "free weekendu" (2017) zrobiłem się bardziej aktywny "medialnie" jeżeli chodzi o SQ (streamy, edytowane odcinki z gier itd.) na serwerze NASZSQUAD.PL.

Czasami zdarzy mi się też wykonać "produkcje filmowe" bo artystyczne to za dużo powiedziane, ale chodzi o to że proces edycji w nich jest tak samo ważny (jak nie ważniejszy ;p) jak same uwiecznione akcje Wink

Ponieważ na Discordzie spotkałem się z przychylnym odbiorem dotychczasowych wypocin to zasugerowałem aby i tutaj znalazły się "dla potomności" albo ludzi nieprzebywających na kanałach DC tego serwera. Prosiłem pewnego Admina  Dodgy o stworzenie tutaj tematu i wrzucenie treści (co uważał za "świetny pomysł")no ale.... chyba zapomniał, albo wedle maksymy jak chcesz żeby coś było zrobione dobrze.... ekhem także ten jestem tutaj sam  Big Grin

Wrzutki oczywiście będą selekcjonowane żeby nadmiernie nie zaśmiecać, bo potrafię wyprodukować dużo - chętni zawsze mogą odtworzyć playlistę Squad na moim kanale.

Na początek wraz z podziękowaniami za umożliwienie trybu kamery-drona na serwerze leci filmik o Popo  Big Grin

Nie zapomniałem też o Antolu  Tongue

A że jak widzę "Funny moments" bardzo modne to i ja coś takiego mogę dorzucić
(będąc uczestnikiem wydarzeń nie poczułem się urażony a raczej właśnie rozbawiony przez ten swoisty koloryt, ale wiem że niektórym nie przypadło to do gustu - także ten - oglądasz na własną odpowiedzialność /ach ten marketing  Tongue )

Odpowiedz
Umiejętności już są. Teraz tylko dać koledze Bartowi ciekawe akcje
Odpowiedz
Tia np. akcje w stylu Antol THE Combat Medic Wink

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości