Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Squad prawdopodobnie nie wykrywa mikrofonu.
Cześć! Tak jak w tytule, tylko squad nie wykrywa mikrofonu, w ustawieniach windows'a, mam jako domyślny. W grze nie mam opcji związanych z mikrofonem. Reinstalowałem grę, ale to nic nie pomogło. Był bym bardzo wdzięczny za waszą pomoc Big Grin
Odpowiedz
Sprawdź czy w ustawieniach dziwięku na Steam masz ustawiony dobry mikrofon
Odpowiedz
Mam ustawiony dobry mikrofon. Testowałem i wszystko na steamie jest ok.
Odpowiedz
Miałem podobny problem. Starczyło przełączyć mikrofon z przedniego panelu centralnie na karte audio/płytę główną.
Odpowiedz
Headset mam na usb, zapomnialem napisac ;p
Odpowiedz
Wyłącz systemowo wszystkie inne źródła nagrywania dźwięku (kamerki internetowe itp)
Odpowiedz
Wszystko oprócz mikrofonu mam wyłączone
Odpowiedz
W tym gnieździe usb zapewne znajduje się karta dźwiękowa owego headsetu. Upewnij się, że masz zainstalowane sterowniki/oficjalny software. Spróbuj też w menadżerze urządzeń wyłączyć zintegrowaną kartę dźwiękową, może to wymusi na grze używanie tej zewnętrznej. Upewnij się też, że w oknie "Dźwięk" w Panelu Sterowania i zakładce "Nagrywanie", mikrofon z headsetu jest ustawiony jako domyślne urządzenie.
Odpowiedz
^to. Squad do pracy wymaga mikrofonu ustawionego jako domyslne urzadzenie. Najlepiej ustaw go takze jako urzadzenie do komunikacji
Odpowiedz
Niestety nic z tych rzeczy nie pomaga :c
Odpowiedz
Po jakims czasie powrocilem do gry i nie wiem jak, ale problem zniknął Big Grin
Odpowiedz
Albo coś musiałem w między czasie nieświadomie naprawić, albo wyszła w tym czasie aktualizacja Easy Anti-Cheat
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości