Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruszamy z reprezentacją!
#1
Information 
Drogie Panie, Szanowni Panowie! 

Z dumą chcieliśmy ogłosić, że projekt nad którym pracowaliśmy od ponad roku w końcu ma szansę ujrzeć światło dzienne. Dzięki staraniom wielu osób jesteśmy w stanie ruszyć z meczami  reprezentacji Polski. Pierwszy z nich odbędzie się już we wtorek, 4 lipca, gdy podejmiemy reprezentację Francji. Zachęcamy gorąco do oglądania go na żywo. Szczegóły dotyczące tego spotkania będą podawane w miarę gdy tylko będą się pojawiały. 
 
Kilka słów dotyczących samej reprezentacji:
 
1.  Obecnie sprawami organizacyjnymi zajmuje się Fauxcros, którego zazwyczaj można znaleźć na NaszSquadowym Discordzie.
 
2. Zdecydowaliśmy, że kadrę będziemy kompletować nie z pojedynczych graczy a z ekip składających się przynajmniej z jednego pełnego oddziału (9 osób) oraz posiadających poprzednie doświadczenie meczowe. Takie podejście wynika z tego, że mecze kadrowe nie są odpowiednim miejscem na zdobywanie swoich pierwszych szlifów na zawodniczej scenie Squada. Dlatego też zachęcam nasze rodzime klany do tego aby brać aktywny udział w 
dostępnych ligach albo innych rozgrywkach. Świetnym miejscem aby zacząć swoją przygodę jest CCFN, bliźniaczy Tactical Tuesday, ISKT, SM lub podobne, nastawione na wynik, zorganizowane rozgrywki. Doświadczenie wyniesione z tego typu potyczek jest warte wielokrotnie więcej niż wspaniałe K/D na publiku i dlatego te aspekty bierzemy pod uwagę.
 
3. Współpraca z klanami rozwiązuje wiele problemów organizacyjnych. Wcześniej zdarzały się sytuacje, w których na umówione mecze przychodziły dwie osoby z obiecanych dziewięciu. “Sorry - tylu mam.” słyszało się w odpowiedzi. Kadra jest zbyt poważną sprawą, żeby w jej trakcie uczyć ludzi jak organizować i dyscyplinować swoją ekipę przed meczem. Stąd też wymóg udokumentowania przynajmniej kilku poprzednich występów ekipą nie mniejszą niż 9 osób.
 
4. W trakcie meczu gramy bez tagów klanowych, za to wszyscy z “PL” przed nickiem. 
 
5. Jeżeli jesteś członkiem klanu międzynarodowego a chciałbyś grać dla reprezentacji to droga do tego prowadzi jedynie przez współpracę z jednym z rodzimych klanów. Szczegółowe ustalenia pozostają pomiędzy danym zawodnikiem a klanem przyjmującym. 
 
6. Do załatwiania 99% spraw Squadowych służy Discord. W związku z tym proszę przyzwyczajać się do używania tego komunikatora. 
 
Dlatego też Panie i Panowie... Zrzeszajcie się! Dołączajcie do istniejących klanów! Twórzcie nowe! Wprowadzajcie w nich wysokie standardy aktywności i organizacji a wtedy reprezentacja stoi przed wami otworem. Silne, aktywne klany będą pozytywnie wpływały na całą Polską społeczność Squada. Dzięki temu powstanie środowisko, w którym każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć miejsce pozwalające mu na realizowanie jego ambicji. .
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości