Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusza letni sezon ligi - ISKT.
#1
ISKT to taka niby liga a jednak trochę drabinka. Dużym zaskoczeniem jest to, że pierwszy sezon dobiegł końca (bez większej dramy). Praktycznie żadnym nie jest natomiast to, że wygrało FFO. 


Drugie miejsce zajął australijski Fortis a na trzecim znana i lubiana przez wielu polskich graczy koalicja  Asteryksów + Paradise. 

[Obrazek: winners-768x640.png]
Skoro nie było ani dramy, ani innych problemów to organizatorzy przystąpili do organizowania kolejnego sezonu rozgrywek. Z oficjalnym wsparciem OWI i w ogóle. Tak jak poprzednio mecze będą rozgrywane w formacie 24v24 a faza eliminacyjna rozpocznie się już jutro. Do rozgrywek stanęło 18 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. W grupie A zobaczymy zdobywców brązowego medalu pierwszej edycji czyli koalicję Asteryks i Paradise, radosnych Finów spod szyldu FSQ, TAW połączony ze SquadOpsami - czyli organizatorami największego 1-life eventu na scenie SQ. Do tego australijski .salt, nasz rodzimy, debiutujący w ISKT HSR oraz koalicję AR i Sigma Tactical.

Grupę B otwierają zdobywcy srebra z poprzedniej edycji, czyli Fortis. Do tego mamy T//A w koalicji ze Swiftkings - również weterani pierwszego sezonu. Jedyna trójklanowa koalicja w tej edycji to (również australijska) ZSU+ZFG+BigD. Pozostałe trzy debiutujące klany to mocna reprezentacja czołówki europejskiej sceny Squad. Zulu Xray Delta w koalicji z Serenian Vanguard. Znani z częstej gry na naszsquadowym serwerze rosyjscy koledzy z FULL razem z  PROG oraz - prosto z Turcji ATB i VaeV. 

Grupa C to Squadowa "grupa śmierci". Faworytami są rzecz jasna zwycięzcy zeszłorocznego ISKT, czyli FFO. Mocną pozycję mają Mumblerinesy, natomiast zapowiada się bardzo ciekawa walka o trzecie - ostatnie dające awans miejsce. francuski 1ST, Army of Nine, niemiecka koalicja tcD i FC oraz rosyjski RB zapewnią nam nieszablonową rozgrywkę. 

Pierwsze mecze zaczęły się już 27 czerwca i jak do tej pory najbardziej aktywna jest grupa C. Swój mecz z RB wygrało FFO, natomiast Mumblerinesy w bardzo ładnym stylu pokonały tcD+FC 520 (!) ticketami w pierwszej rundzie i 374 w drugiej. Widać było wyraźną różnicę klas i doświadczenie meczowe. Powtórkę można obejrzeć tutaj: 

https://www.twitch.tv/videos/155053795
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości