Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heheszki (dot. Squad)
Video 
https://gfycat.com/GenerousNeedyKusimanse

No to chłop miał pecha.
Odpowiedz
Pecha to mieli jego koledzy, gość nie potrafi sobie wyobrazić i nanieść na obraz gry trajektorii lotu granatu skoro odpierdzielił coś takiego, ewentualnie pierwszy raz rzucał granatem Tongue
Swoją drogą to "w realu" ludzie na szkoleniach odpierdzielają znacznie bardziej przerażające rzeczy, na szczęście granatami treningowymi: rzucanie sobie pod nogi to najczęściej spotykana "heheszka" Big Grin
Odpowiedz
Coś w ten deseń, nie? 

Odpowiedz
Tak i to z każdej pozycji, lecz większość tych przypadków powstaje w wykonaniu kobiet. Kilka lat temu gdy elewi rzucali prawdziwymi granatami, jeden właśnie rzucił go sobie pod nogi. Kapral który prowadził ten punkt rzucił się na ten granat, ratując tym samym autora niefortunnego rzutu oraz resztę elewów. Sam nie przeżył, historia miała miejsce chyba w Koszalinie albo Złocieńcu. Chyba właśnie od tamtej pory rzuca się tylko granatami treningowymi a prawdziwymi na specjalnych rzutniach, choć sam nie miałem tej możliwości.
Odpowiedz
Już niedługo w Squad nowa rola dla Insurgentów: Bard bojowy: 

[Obrazek: 1488784_1129371537094987_549866820987191...e=5753055F]
Będzie to połączone z dodaniem przykuca snajperskiego, podwijanych nogawek do japonek i aury zwiększonej celności. 100% potwierdzone info.
Odpowiedz
To będzie moja ulubiona klasa Smile
Odpowiedz
Z dzisiejszej rozgrywki (I need a fucking medic here!) Big Grin
[Obrazek: 6TDfSvb.jpg]
[Obrazek: ag1412r.jpg]
Odpowiedz

Odpowiedz
https://streamable.com/1gog

Interesująca pomyłka, ale za to bardzo dobra priorytetyzacja celów Smile
Odpowiedz
Gdzie tu jest pomyłka?
Odpowiedz
Chyba w tym, ile czasu zajęło mu kapnięcie się, że to wróg (jeszcze to spojrzenie na mapę Big Grin). Dla mnie bardziej zabawne jest zachowanie jego przeciwników xD
Odpowiedz
[Obrazek: oIcKMzK.jpg]Takie tam... z dzisiaj... Wink
Odpowiedz
Mimo wszystko widzę, że zasady higieny zostały zachowane - czarne rękawiczki Big Grin
Odpowiedz
Kurde... jak zakładałem były białe.... Wink
Odpowiedz
@Popo to mnie tak macasz po tyłku?
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości