Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma 3 - wątek zbiorczy.
#16
W Arme warto zainwestować. Gierka jest bardzo dobra i myślę, że na g2a idzie ją dość tanio wyrwać. (Pozdrawiam norweskie sklepy z grami. 600NOK za Arme. W przeliczeniu jakieś 300 zł)

Chociażby tu https://www.g2a.com/arma-iii-steam-cd-key-global.html 98 zł Smile
Odpowiedz
#17
Na Kinguin też coś jest: http://www.kinguin.net/category/6630/arma-3-steam-gift/
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
#18
W jakimś litewskim sklepie kupiłem kilka lat temu za równowartość niecałych 70 zł. Myślę, że w tej lub podobnej cenie można znaleźć grę na allegro. A warto bo ta gra to wielkie narzędzie które zostaje oddane nam do dyspozycji. Masa darmowych moddów, addonów i edytor misji, sprawia, że w Armie można mniej lub bardziej odwzorować dowolny konflikt na świecie.

Niestety wprowadzili w tym sklepie europejską walutę, więc zakup już nieopłacalny http://www.gamecard.lt/
Odpowiedz
#19
Ej ludzie, to kiedy gramy?
Odpowiedz
#20
Chłopcy i dziewczęta. Ciężko mi cokolwiek obiecywać, jako że nic nie było ustalone ale może wieczorem ekipa na Armę się zbierze. Nie w formie zorganizowanej ale takiej po prostu dowolnej, do rozrywkowego pogrania. Ja ze swojej strony zapewniam, że jestem przygotowany. Mam butelkę wina.
Odpowiedz
#21
Powiedz mi lepiej Popek kiedy będziesz na Steamie Smile
Odpowiedz
#22
Postaram się kupić jak bd poniżej 100 zl po 10 ;p
Odpowiedz
#23
Następnym razem trzeba będzie to lepiej zorganizować. Po pierwsze - już wcześniej wybrać jakąś fajną misję, którą wtedy zagramy, żeby nie trzeba było się w czasie gry zastanawiać co chcemy grać. Po drugie - z wyprzedzeniem oglosić w tym temacie kiedy gramy tak żeby wszyscy wiedzieli i mogli przyjść.
Odpowiedz
#24
Jak jest więcej osób to lepiej wykorzystać dobrego Zeusa - brak przewidywalności, wszystko można dostosować w trakcie misji na podstawie progresu drużyny. Jak np. przy życiu zostanie jeden gracz, to Zeus jako też HQ frakcji grających może zarządzić ewakuację, a, że ma potężne narzędzia to może zesłać śmigłowiec w konkretne miejsce i postraszyć tego jedynego gracza jakimiś patrolami na drogach, helkami ze szperaczem itd, tworząc tym samym zajebisty klimat Big Grin Zresztą, takie stworzenie cywila który przykładowo jest miejscową wtyką, to kupa skryptów. W Zeusie wystarczy postawić takiego cywila, przejąć nad nim kontrolę i mówić na czacie lokalnym.
Odpowiedz
#25
To akurat jest niezły pomysł i wczoraj próbowałem to zastosować ale wyobraź sobie, że do tego jest potrzebna współpraca graczy, bo w przeciwnym wpadku to jak walenie głową w mur. Smile
Odpowiedz
#26
Podzielić się na Sekcje Ogniowe, wybrać dowódców i jeśli tylko reszta będzie wykonywać rozkazy dowódcy to nie ma problemu. Jak kiedyś grałem w jednej ekipie z Army3 to zawsze działaliśmy jako siły specjalne. W czasie gdy Zeus sobie majstrował na mapie, to my się dozbrajaliśmy w VirtualGear dbając tylko o to byśmy wyglądali realistycznie (amerykaniec nie lata z ruskim hełmem) i by wszystkim zgadzał się kamuflaż (o tym decydował dowódca). Jak Zeus wszystko ustawił to dowódca szedł do oficera sterowanego przez Zeusa na odprawę a następnie przedstawiał nam sytuację. Zeus cały czas funkcjonował też jako właśnie głównodowodzący/sztab. Bardzo dobrze się to też sprawdzało przy misjach z innymi ekipami.
Tylko żeby to dobrze działało to Zeus nie może działać jako przeciwnik graczy, tzn. nie w celu wybicia ich. Raz się zdarzył taki co nawet potrafił przełączyć się na wrogiego snajpera i kogoś zdjąć - byłoby lepiej gdyby tym snajperem trafił kogoś w nogę lub pudłował bardzo blisko. Tak samo wysyłał wrogich żołnierzy za mur bazy do której się podkradaliśmy, mimo iż nie zostaliśmy wykryci - to też nie fair i tutaj też lepiej by było gdyby poszedł jednym się odlać plecami do graczy. Dlatego nie każdy może być Zeusem. Ale jak już się trafi dobry Zeus to może stworzyć mega misję z mega klimatem robiąc wszystko w trakcie rozgrywki, gdzie normalnie wymagałoby to tony skryptów.
Odpowiedz
#27
Z Zeusem jest tak jak z Mistrzem Gry w klasycznych grach RPG. Każdy chyba grał kiedyś w Warhammera albo inne Dzikie Pola. Celem takiej gry nie jest pokazanie ludziom, że się do niczego nie nadają, poprzez postawienie ich w sytuacji bez wyjścia a wspólna zabawa i tworzenie interesujących historii w jej trakcie. Tak też właśnie widzę rolę Zeusa w Armie. Jeżeli zbierze się nawet 5 osób, które mają ochotę na wspólną zabawę to może być to świetnie spędzony wieczór. Będziemy łapać się wieczorami na TSie albo Steamie.
Odpowiedz
#28
Zajebiście się grało. Wspaniała misja. Kocham <3
Odpowiedz
#29
33 najciekawsze ujęcia z dzisiejszej dobrej misji. Nie będę wrzucał ich bezpośrednio na forum by nie robić bałaganu, zostawiam pojedyncze linki:

Przygotowania do misji:
http://i.imgur.com/al2EikI.png

Kierowca bez prawka:
http://i.imgur.com/U0MoHM5.png

Spotkanie z informatorem...:
http://i.imgur.com/BkYW76T.png
http://i.imgur.com/kYu71Ah.png
http://i.imgur.com/vcQwIv8.png
http://i.imgur.com/QTrKcQV.png

...który nas wydymał i za ścianą było słychać głosy amerykańców (mało się nie posraliśmy):
http://i.imgur.com/J8mhQBh.png
http://i.imgur.com/93ZBaRB.png
http://i.imgur.com/GA9Zyvv.png
http://i.imgur.com/xK7vdHq.png

Ucieczka i kierowanie się do celu:
http://i.imgur.com/zNezAPI.png
http://i.imgur.com/FN8yWca.png
http://i.imgur.com/8zL9vwI.png (HOT!)
http://i.imgur.com/TUD5DGP.png
http://i.imgur.com/3NVhnY2.png
http://i.imgur.com/Xfv3fDH.png

Coraz bliżej celu i pierwsza wymiana ognia:
http://i.imgur.com/4f64wD0.png
http://i.imgur.com/5BY5aRa.png
http://i.imgur.com/WfUgZ7Q.png
http://i.imgur.com/RKP32uX.png

Przygotowania do zasadzki...:
http://i.imgur.com/qflQvk5.png
http://i.imgur.com/JDGIpW5.png

...która poszła źle i straciliśmy 3 z 5 ludzi:
http://i.imgur.com/62vy3fx.png

Ja i Errie poszukiwani na terenie wroga (Behind Enemy Lines Altis):
http://i.imgur.com/fUMdkSi.png
http://i.imgur.com/pfqhp3D.png

Desperacka ucieczka:
http://i.imgur.com/du8QqJ9.png
http://i.imgur.com/TACQ9Rg.png
http://i.imgur.com/DYgc9VY.png
http://i.imgur.com/9vaHrd3.png

Wybawienie:
http://i.imgur.com/rbqI3rf.png
http://i.imgur.com/eUtEsPM.png
http://i.imgur.com/xR98qta.png
http://i.imgur.com/uiK1QwQ.png

Errie sam zniszczył czołg z 200m! :O
Odpowiedz
#30
Lubię niszczyć pojazdy. Dlatego często biorę Anti tanka xD

Ale Titanem to żadna sztuka zniszczyć cokolwiek. Namierz i strzel. Ale jaka frajda xD
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości