Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma 3 - wątek zbiorczy.
#1
Hej, 

jako że spora część naszej ekipy posiada Armę a jest też trochę ludzi grających w Armę a nieposiadających Squada to padł pomysł zorganizowania wieczorka integracyjnego. Jednak trzeba trochę popracować zanim będzie się piło szampana i w związku z tym jutro, czyli we wtorek 
22. marca o godzinie 20:00
zostanie przeprowadzony trwający około 15 do 30 minut test wydajności serwera. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie to główny event zostanie zorganizowany jeszcze w tym tygodniu. 

Wszystkich, którzy mają ochotę pomóc (głównie chodzi o sprawdzenie jak bardzo będzie lagowało) zapraszam na Teamspeaka - adres na górze forum. 

Test będzie na wersji Stable bez modów. 

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.
Odpowiedz
#2
Pomogę, a przy okazji - czysta wersja gry czy z jakimiś modami?
Odpowiedz
#3
Wersja czysta, stable, bez modów. Jeżeli ktoś ma dostęp do dedykowanego serwera to też byłoby bardzo miło i sporo spraw technicznych by nam to rozwiązało.
Odpowiedz
#4
Dziękuje za zaproszenie.Smile Postaram się byc Smile
Odpowiedz
#5
Będę jutro na pewno... ale mogę pomóc tylko do 21:00. Poźniej spadam do roboty
Odpowiedz
#6
W związku z wyjściem patcha do SQ chciałem poinformować, że test Army odbędzie się zgodnie z planem. Nic nas nie powstrzyma.
Odpowiedz
#7
Test zakończył się sukcesem. Okazało się że bez większego wysiłku możemy grać w około 12-16 osób + AI. Otwiera nam to całkiem sporo możliwości. Wieczór zakończyliśmy integracyjnym Escape from Altis. Do końca dotrwali Popo, LoneRanger, Zawax, Eerie, Minamir oraz Wilku, którego wkład w dobry humor ekipy był nie do przecenienia. Wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam na następne eventy. Smile
Odpowiedz
#8
Ode mnie kilka screenów, które były robione ręcznie więc nic nadzwyczajnego na nich nie ma. Następnym razem użyję Frapsa który będzie robił je automatycznie:
Szturm na wzgórze:
[Obrazek: V7gbUi1.jpg]
[Obrazek: Vx2IKBN.jpg]

W drodze na lotnisko:

[Obrazek: QFcEX7J.jpg]
[Obrazek: JdNgAGq.jpg]
[Obrazek: 9ZuawYF.jpg]
Ucieczka z wyspy:

[Obrazek: kGCaxiJ.jpg]
[Obrazek: FNCkOqQ.jpg]
I przy okazji:
Proponuję każdemu pobrać poniższe dwie malutkie modyfikacje. Jedna to powiększony kompas i zegarek a druga to dodanie małego kompasu na dole mapy z pozycją członków oddziału. Prawie nic nie zajmują i można ich używać niezależnie od serwera:

http://www.armaholic.com/page.php?id=18949
http://www.armaholic.com/page.php?id=18944

Jest też nieduży mod z Wojskiem Polskim, jakby byli chętni postrzelać z Beryla Big Grin
http://www.armaholic.com/page.php?id=30087
Odpowiedz
#9
Z mojej strony chciałbym napisać, że grało się zajebiście. Bardzo fajna była ta Escape From Altis. Mało wymagająca, przyjemna i odprężająca. Fajnie czasem sobie pozabijać boty i pobiegać wspólnie w fajnym gronie.

Bardzo mi się podobało i czekam na event Smile

A najlepszy to był Wilku, któremu powiedzieliśmy że gramy w Squada xD
Odpowiedz
#10
Te mody, o których pisał LoneRanger są warte zainteresowania.

Ponadto w czasie eventu będziemy używać Task Force Arrowhead Radio.

Proponuję zawczasu zainstalować i zainteresować się tym czy działa i jak tego używać.

http://radio.task-force.ru/en/

Gdy będzie coś więcej wiadomo nt. eventu to będę informował.
Odpowiedz
#11
Wczoraj pobawiliśmy się trochę Task Force Arrowhead Radio.

O ludzie! Jak ja łatwo zapomniałem jak zajebisty mod to jest. Dwa sloty na radio: jedno na krótkiego zasięgu (od 2 do 5 km) drugie - długiego zasięgu. Radia działają zupełnie niezależnie od siebie, każde ma 9 predefiniowanych kanałów + możliwość ręcznego wprowadzania częstotliwości. Ba! Możemy sobie ustawić to tak, że krótkie radio mamy w lewym uchu a długie w prawym. Można regulować oddzielnie głośność dla każdego z nich. Na skraju zasięgu zaczynają pojawiać się szumy i zakłócenia. Do tego można ustawić nadawnie radiowe na głośnik i wszyscy w około będą słyszeć to co leci na tym radiu.

Do tego fajna komunikacja głosowa w 3D. Można nawet ustawić sobie siłę głosu z jaką chcemy żeby było nas słychać od szeptu po krzyk. Możliwości taktyczne są nieograniczone. Oddziały porozumiewają się głównie głosowo - odpowiednik locala w Squadzie. Gdy jest trochę dalej to wtedy używają radia krótkiego zasięgu, a długie pozostaje do komunikacji pomiędzy oddziałami i wsparciem.

Gorąco zachęcam do zainstalowania tego dodatku i przetestowania go. 10/10. Polecam. Popo
Odpowiedz
#12
Szkoda, że nie mam Army :/
Odpowiedz
#13
Niecałe 120 zł i może być twoja. Jeżeli znasz serię to wiesz, że będą to dobrze wydane pieniądze.
Odpowiedz
#14
Popek kup mu Armę jako prezent na święta Smile
Odpowiedz
#15
Chyba na Hanukkah.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości