Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma 3 - wątek zbiorczy.
Hej, 

jako że spora część naszej ekipy posiada Armę a jest też trochę ludzi grających w Armę a nieposiadających Squada to padł pomysł zorganizowania wieczorka integracyjnego. Jednak trzeba trochę popracować zanim będzie się piło szampana i w związku z tym jutro, czyli we wtorek 
22. marca o godzinie 20:00
zostanie przeprowadzony trwający około 15 do 30 minut test wydajności serwera. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie to główny event zostanie zorganizowany jeszcze w tym tygodniu. 

Wszystkich, którzy mają ochotę pomóc (głównie chodzi o sprawdzenie jak bardzo będzie lagowało) zapraszam na Teamspeaka - adres na górze forum. 

Test będzie na wersji Stable bez modów. 

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.
Odpowiedz
Pomogę, a przy okazji - czysta wersja gry czy z jakimiś modami?
Odpowiedz
Wersja czysta, stable, bez modów. Jeżeli ktoś ma dostęp do dedykowanego serwera to też byłoby bardzo miło i sporo spraw technicznych by nam to rozwiązało.
Odpowiedz
Dziękuje za zaproszenie.Smile Postaram się byc Smile
Odpowiedz
Będę jutro na pewno... ale mogę pomóc tylko do 21:00. Poźniej spadam do roboty
Odpowiedz
W związku z wyjściem patcha do SQ chciałem poinformować, że test Army odbędzie się zgodnie z planem. Nic nas nie powstrzyma.
Odpowiedz
Test zakończył się sukcesem. Okazało się że bez większego wysiłku możemy grać w około 12-16 osób + AI. Otwiera nam to całkiem sporo możliwości. Wieczór zakończyliśmy integracyjnym Escape from Altis. Do końca dotrwali Popo, LoneRanger, Zawax, Eerie, Minamir oraz Wilku, którego wkład w dobry humor ekipy był nie do przecenienia. Wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam na następne eventy. Smile
Odpowiedz
Ode mnie kilka screenów, które były robione ręcznie więc nic nadzwyczajnego na nich nie ma. Następnym razem użyję Frapsa który będzie robił je automatycznie:
Szturm na wzgórze:
[Obrazek: V7gbUi1.jpg]
[Obrazek: Vx2IKBN.jpg]

W drodze na lotnisko:

[Obrazek: QFcEX7J.jpg]
[Obrazek: JdNgAGq.jpg]
[Obrazek: 9ZuawYF.jpg]
Ucieczka z wyspy:

[Obrazek: kGCaxiJ.jpg]
[Obrazek: FNCkOqQ.jpg]
I przy okazji:
Proponuję każdemu pobrać poniższe dwie malutkie modyfikacje. Jedna to powiększony kompas i zegarek a druga to dodanie małego kompasu na dole mapy z pozycją członków oddziału. Prawie nic nie zajmują i można ich używać niezależnie od serwera:

http://www.armaholic.com/page.php?id=18949
http://www.armaholic.com/page.php?id=18944

Jest też nieduży mod z Wojskiem Polskim, jakby byli chętni postrzelać z Beryla Big Grin
http://www.armaholic.com/page.php?id=30087
Odpowiedz
Z mojej strony chciałbym napisać, że grało się zajebiście. Bardzo fajna była ta Escape From Altis. Mało wymagająca, przyjemna i odprężająca. Fajnie czasem sobie pozabijać boty i pobiegać wspólnie w fajnym gronie.

Bardzo mi się podobało i czekam na event Smile

A najlepszy to był Wilku, któremu powiedzieliśmy że gramy w Squada xD
Odpowiedz
Te mody, o których pisał LoneRanger są warte zainteresowania.

Ponadto w czasie eventu będziemy używać Task Force Arrowhead Radio.

Proponuję zawczasu zainstalować i zainteresować się tym czy działa i jak tego używać.

http://radio.task-force.ru/en/

Gdy będzie coś więcej wiadomo nt. eventu to będę informował.
Odpowiedz
Wczoraj pobawiliśmy się trochę Task Force Arrowhead Radio.

O ludzie! Jak ja łatwo zapomniałem jak zajebisty mod to jest. Dwa sloty na radio: jedno na krótkiego zasięgu (od 2 do 5 km) drugie - długiego zasięgu. Radia działają zupełnie niezależnie od siebie, każde ma 9 predefiniowanych kanałów + możliwość ręcznego wprowadzania częstotliwości. Ba! Możemy sobie ustawić to tak, że krótkie radio mamy w lewym uchu a długie w prawym. Można regulować oddzielnie głośność dla każdego z nich. Na skraju zasięgu zaczynają pojawiać się szumy i zakłócenia. Do tego można ustawić nadawnie radiowe na głośnik i wszyscy w około będą słyszeć to co leci na tym radiu.

Do tego fajna komunikacja głosowa w 3D. Można nawet ustawić sobie siłę głosu z jaką chcemy żeby było nas słychać od szeptu po krzyk. Możliwości taktyczne są nieograniczone. Oddziały porozumiewają się głównie głosowo - odpowiednik locala w Squadzie. Gdy jest trochę dalej to wtedy używają radia krótkiego zasięgu, a długie pozostaje do komunikacji pomiędzy oddziałami i wsparciem.

Gorąco zachęcam do zainstalowania tego dodatku i przetestowania go. 10/10. Polecam. Popo
Odpowiedz
Szkoda, że nie mam Army :/
Odpowiedz
Niecałe 120 zł i może być twoja. Jeżeli znasz serię to wiesz, że będą to dobrze wydane pieniądze.
Odpowiedz
Popek kup mu Armę jako prezent na święta Smile
Odpowiedz
Chyba na Hanukkah.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości