Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń utwór poprzednika
Zabawa istniejąca na niemal każdym forum. Oceniamy utwór zamieszczony przez poprzednika, piszemy krótko jak nam się podoba i może jeszcze parę słówek od siebie, no i dodajemy własny utwór.

Zaczynam.

Kto pierwszy?
Odpowiedz
4/10 Totalnie nie moje klimaty.

Odpowiedz
Video 
7/10 Zbyt spokojna na moje potrzeby, lecz ma potencjał liryczny Wink

Odpowiedz
Fajna. Bardzo mi się podoba a momentami przypomina Bring Me The Horizon. 
Ja ze swojej strony proponuję to: (troszkę NSFW)

Odpowiedz

[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
Freszu, nie oceniłeś utworu. W tym temacie należy najpierw ocenić utwór poprzednika, a dopiero potem zapostować swój.

No dobra, zeby nie blokować zabawy, to ocenię najpierw utwór Fresza.

Kawałek Fresza jest fajny. Relaksujący, ciekawy, przyjemnie się słucha. Ma to coś. 7/10

A teraz ja dam do ocenienia:

Odpowiedz
Ło matko, po grafice myślałem, że tu jakimś fajnym nordyckim instrumentalem zarzucisz a tu dupa. Nie cierpię, kompletnie nie rozumiem fenomenu i gdybym miał taką władzę to bym zniszczył polski hip hop i rap Tongue 1/10 - punkt za grafikę  Rolleyes

A Freszu nie umie się bawić, proponuje ukaranie Big Grin

Odpowiedz
Zupełnie nie mój styl Smile aczkolwiek całkiem przyjemnie się słucha. Nie zamula, energicznie, no i plus za akcje z paralizatorem w teledysku ;D 

7/10

Odpowiedz
Faaajne to jest xxD Daję 7.65/10 Lubię takie klimaty tripowania Tongue
Fajnie by się tego słuchało podczas jakiegoś tripa Tongue

A skoro już jesteśmy w temacie substancji psychoaktywnych:

Odpowiedz
Kto by pomyślał Big Grin ? Jestem fanem NewRetroWave i brzmienia z syntezatorów po filmie Drive.
Kavinsky, Perturbator, Miami Nights 1984, Lazerhawk to świetne zespoły. A ta nutka brzmi jak żywcem wycięta z genialnego Hotline Miami. Pochodzi ona z drugiej części?
Dla mnie 8/10 bo nieźle się wkręca i byłaby dobra do tła takowego wyżej wspomnianego Hotline'a.

Teraz mój kawałek. Dosłownie uruchomiłem go 20 minut temu i leciał już chyba z 6 razy. Pochodzi on z płyty, na którą czekałem 5 lat i jutro ma premierę.
Dla ludzi lubiących bujać w obłokach. Robili soundtrack do pewnie znanego Wam filmu Ocalony (Lone Survivor).
Explosions in the Sky - The Ecstatics

Odpowiedz
7/10 Brakuje jakiegoś pier***nięcia albo fajnego wokalu.

Odpowiedz
@Antol - ten kawałek nie ma nic wspólnego z Hotline Miami. The Electric Hellfire Club to bardzo fajny satanistyczny zespół xD Śpiewają o seksie, narkotykach i o Szatanie. Bardzo dobra muzyka Smile Posluchaj sobie jeszcze tego utworu: https://www.youtube.com/watch?v=-2t9N-zwM_k Albo najlepiej obczaj całą płytę "Burn, Baby, Burn!". A tu masz teksty piosenek: http://www.metal-archives.com/albums/The...urn!/77913

A żeby nie robić offtopu to ocenię powyższy utwór:

Dam 6/10. Szczerze, nie lubię takich melodii. Nie że jestem jakiś hejter czy coś, po prostu gusta są różne. Wolę cięższe brzmienia. Poza tym posłucham też jakiegos rapu, muzyki klasycznej, a nawet chorału gregoriańskiego, ale taka muzyka jak powyższy user zalinkował to zwyczajnie nie jest mój styl. Technicznie nie jest złe, ale nie pasuje mi taka melodia.

A ja dam wam ponad 14-minutowy blackmetalowy utwór. Mrok, zło, Szatan, te klimaty Tongue

Enjoy
Odpowiedz
3/10 - zdecydowanie za długie

[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
7/10. Da się wyczuć nutki post-rockowe. Ostatnio takie granie zrobiło się nawet dosyć modne. 

To teraz trochę prywaty - moje nagranie z czasów gdy jeszcze miałem nadzieje na zostanie sławnym rockmanem.

I ostrzegam - albo będą dziesiątki albo będą bany. Wink
Odpowiedz
11/10 Big Grin Nie mogę zrozumieć ni słowa - coś z jakością czy za głośna muzyka?

Cofamy się do roku 1994, jako ciekawostkę dodam, że ten utwór pojawił się w jednej z reklam AXE gdzie laski myły gościa na myjni samochodowej.
Polecam teledysk Big Grin

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości