Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Escape from Tarkov
Otwarta. Każda wersja dostaje dostęp. Zdania podzielone. Nie będę namawiał. Sam gram już od dłuższego czasu z przerwami. Optymalizacja jest bardzo dobra, ale przez lagi, które się zdarzają można stracić dobry sprzęt co w tej grze boli jak w żadnej innej. Jeszcze do niedawna na HSRowym tsie była ekipa, która pewnie wróci do grania po zapowiedzianym na za kilka dni patchu pośrednim przed tym dużym z contentem z gamescomu.
Jeśli się żastanawiasz, pooglądaj streamy czy filmiki z yt i sam sobie odpowiedz, czy chcesz wydać ten hajs, czy przeznaczyć na coś innego. Ja zapłąciłem za tą gre jakieś 100 euro i w sumie nie żałuje.
Odpowiedz
No właśnie ta cena mnie przeraża, gdyby ta gra kosztowała 100 zł, ale nie 200...
Za tyle dostanę pełnoprawny tytuł chociażby Destiny 2 któy ponoć jest b. dobry po premierze grało wiecej osób niż PUBG, chociaż to odrębna tematyka...
Decyzja jest ciężka, zdania są podzielone to fakt - a wiadomo juz coś na temat naprawy tego bugu (lagu) który ponoć występuje w momencie gdy przeciwnik znajduje sie blisko ciebie.
Korci strasznie ale nie chce znów wdepnąć, a już na betach i alphach się trochę przejechałem (nie wspominając o preorderach).
Odpowiedz
Ni tylko ty się przejechałeś. W ciągu najbliższych kilku dni ma wyjść patch pośredni, który wprwadza i naprawia dość wiele rzeczy. Listę zmian możesz znalećzć w internecie. Miejmy nadzieje, że naprawi te lagi. Dodatkowo wreszcie wejdą pierwsze zadania, więc będzie się działo coś więcej po za strzelaniem i wynoszeniem rzeczy z raidów.(BARDZO KLIMATYCZNYCH z resztą)
Wielu moich znajomych marudzi na tą najtańszą wersje z powodu ograniczonego miejsca w skrzynce, a raczej niepowiększonego względem droższych wersji. Aczkolwiek świetnie się przy tej grze bawią. Wiem, że dużo polskich streamerów ogrywa eft, wpadnij i popytaj o opinie, może to Ci pomoże się zdecydować.
Odpowiedz
Kurcze tak mnie korci, żeby kupić tą grę że to jest niepojęte ...
Zawax zamiast rozwiać moje wątpliwości jeszcze bardziej je pogłębiłeś Big Grin
I jak tu żyć Tongue

Ale już na poważnie - możesz mi coś powiedzieć na temat tego ekwipunku, próbowałem się ostatnio dowiedzieć coś na temat tej gry z oficjalnego fp na FB, przedstawiłem z mojego punktu widzenia tą grę, że podchodzi to trochę pod Pay to Win, dużo rzeczy płatnych, kupujesz grę Beta i płacisz za nią 200zł (40$) czyli jak pełno wartościowy produkt, itp a w zamian, tak jak mówię, są ograniczenia m.in. tego ekwipunku. Ponoć można wykupić jego powiększenie za kasę, i tutaj pytanie do Ciebie ile to kosztuje ? W standardowej wersji (40$) ile czego mogę przechowywać tak +- ? Może najlepiej gdybyś mi to mógł po krótce zobrazować na edycji Prepare to Escape, której ekwipunek ma "wymiary" 10x40.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Melbor jak chcesz to mozesz na pw napisac to podam ci pasy i login na moje konto
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Nie... to nie ma sensu, kupiłem najwyżej znów sie przejadę tyłkiem po asfalcie, i sprzedam ze stratą :/
Edycja Prepare to Escape, zobaczymy jutro co się to będzie działo Smile
Dzięki za dobre chęci, pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Proponuje znalezc ekipe do grania. Żadnego pay to win nie ma. Wszystko czysty skill, gdyż ze zwykłego pistaka możesz odjebać gościa z full gearem.
Myślę, że jęsli lubisz tego typu gierki to się nie zawiedziesz Smile
Odpowiedz
Oj chyba to nie jest jednak gra na moje nerwy...
Jestem tak wku..rzony że ... masakra totalna masakra.
Biegasz po mapie 40 min, ach szkoda gadać...
Odpowiedz
Trzeba uciec. Jak sama nazwa gry wskazuje. Na każdej mapie musisz znalezc punkt ucieczki. Mówiłem, pooglądaj sobie filmiki przed kupnem. Dowiedz się co i jak.
Odpowiedz
Dobra dzisiaj na spokojnie ogarnąłem mniej więcej co i jak.
Z tego co widzę można odpłatnie zabezpieczyć sprzęt i tu jest jakiś plus, minus jest taki że trzeba czekać na niego nie wiem dokładnie ile 2h czy dobę ważne że wraca.
Główny problem tego wszystkiego jest taki że jak nie masz z kim zagrać to jest orka, te gnoje obsadzają strefę ucieczki i tam kampią, wiec za cholere nie da się wyjść z mapy, przynajmniej bez starcia, no a jak do jednego zaczniesz walić to zaraz się wszyscy zlecą.
Żeby przeżyć trzeba mieć masę sprzętu przy sobie od żarcia aż pod opaski uciskowe itd. wiec jeżeli nie ma się plecaka jakiejś torby to kaplica.
By mieć jakiś zarobek, to chyba najlepiej wyjść z nożem pozbierać tyle ile się da najcenniejszych rzeczy do tego bezpiecznego kontenera, czy bagażu (uciekła mi teraz ang nazwa) i szybko zginąć, i od nowa. Pytanie tylko jak to się odbija na całej rozgrywce tj częsta śmierć?
Muszę kogoś znaleźć do grania bo samemu straszna lipa... Dobrze że jest chociaż te bezpieczny bagaż, bo bez tego praktycznie nie dałoby się zarobić :/
Gra jest spoko, jednak cały trzyma w napięciu co na dłuższą metę jest męczące, ale opuszczenie mapy z fajnym sprzętem na pewno musi to wynagradzać. Może coś ogarniemy w piątek wieczorem lub weekend ? W pracy mamy zapie**l na logistyce więc jutro będę późno w domu, także może w kolejne dni ? Sorki za grama i pisownię ale jestem już mega padnięty :/
Odpowiedz
Ubezpieczenie się sprawdza tylko w momencie gdy nikt nie zgarnie twojego sprzętu z raidu. Jedzenia znajdujesz masę w trakcie wypadu. Zjadasz wszystko, nic nie chomikujesz. Nie musisz ze sobą mieć nic.
Nie chce mi sie wypisywać wszystkiego więc tu masz ts3.hsrsquad.com nasz ts. Wejdz. Tam masz ludzi do grania i zawsze Ci ktos coś wyjaśni.
Odpowiedz
Jasne jasne widzę że bez TS'a się jednak nie obejdzie Tongue
W każdym razie dziękuję, i kończąc temat - jak ktoś będzie chciał zagrać niech da znać w poście, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Smile

PS Jesteś w stanie dodać mnie do grupy ? Bo nie mogę dołączyć do żadnego podkanału.
Odpowiedz
Jak będziesz nma kanale to poke. Wtedy nadam Ci rangę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości