Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Escape from Tarkov
Aktualnie gra posiada chyba najlepszy w historii system modyfikacji bronii, przez co nie mogę się doczekać na premierę.
https://www.youtube.com/watch?v=hBq7Bdexp-M
[Obrazek: CeP6PzK.jpg]
Odpowiedz
Nie tylko customizację ale i animacje:

Niesamowita dbałość o szczegóły. Czekam z niecierpliwością na tą grę. Ogólnie korzystanie z broni wygląda na bardzo dobrze zrealizowane a do tego realistyczne zarządzanie ekwipunkiem (np. ręczne ładowanie magazynków czy ich opróżnianie) czy system obrażeń (każda część ciała "działa" osobno). Jestem też pod wrażeniem grafiki przy użyciu silnika Unity.
Zauważyliście, że te małe, niezależne studia pomimo, że nie mają takiego doświadczenia, funduszy czy wielkiego zespołu, to niespotykanie przywiązują uwagę do najmniejszych detali, czego nie robią duże studia? Po Squad, Tarkov jest kolejnym tego przykładem.
Odpowiedz
A mnie już ta gra wkurwia. Jestem posiadaczem tej super duper edycji z dostępem do testów alpha. o kolejnych przesunięciach dowiaduje się z forum. Kto by pomyślał, żeby wysłac @ z przeprosinami ? Pierwsza zapowiedź alpha testów luty. W lutym cisza. Koolejna zapowiedź początek marca. Cisza. Następna zapowiedź koniec marca. Cisza. Mamy kwiecień. Klucza jak nie miałem tak nie mam. jeśli w kwietniu klucza nie dostane to grzecznie poprosze o zwrot pieniążków i Escape From Tarkov będę miał głęboko w dupie Smile
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=RTdwxpSNgCc

https://www.youtube.com/watch?v=hBq7Bdexp-M

Tu 2 nowe filmiki udostępnione przez developerów.
Dla chętnych na oficjalnym kanale escape from tarkov na twitchu dzisiaj ok godziny 16 odbędzie się półtorej godzinny pokaz z wersji alpha.
Odpowiedz
4 Sierpnia ruszają alpha testy. Do tego momentu sukcesywanie będą ujawniane kolejne elemnty gry.
Odpowiedz
Ta gra nie może być dobra.
Odpowiedz
Co ty za herezje tu szerzysz?
Odpowiedz
Jestem zdania, że nie nastawiam się ani na za ani na przeciw, póki dany tytuł nie wyjdzie. Póki co wygląda toto interesująco i jestem ciekaw jak się to rozwinie. Jeśli okaże się jednak dobra, to Popo wpłaca 100 zł na serwer ^^
Odpowiedz
Zawax jakie opinie po alfa? Jestem bardzo ciekaw co z tej gry wyjdzie. Wiadomo na razie wygląda wybornie ale ostatnio wszystkie gry które tak się zapowiadają kończą nie najlepiej.
Odpowiedz
Z tego co jakiś czas temu mówił Zawax to bug na bugu.
Odpowiedz
Baaardzo wczesna alpha i to widać. Aczkolwiek gra się bardzo przyjemnie. Nie mogę i nie chce za bardzo pisać co tam się w środku znajduje, ale powiem, że gra ma potęcjał, ogromne mapki, jest ciężka i to bez innych graczy*gramy póki co tylko offline). Zapowiada się kawał konkretnej gierki jeśli tego nie spierdola. Na bardzo wielki plus jest to, że developerzy słuchają nas alphatesterów.
Odpowiedz
Żeby wypróbować alphę trzeba kupić grę, czy jest jakieś inne rozwiązanie ?
Odpowiedz
Jest... możesz kogoś poprosić o udostępnienie loginu i hasła...
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
W zasadzie byłbym nawet skłonny zapłacić za tydzień (albo chociaż 1 dzień) pogrania w to cudo - jak zobaczyłem grafikę, to się załamałem bo stwierdziłem że nigdy tego nie odpalę, coś mnie kilka dni temu skusiło i zobaczyłem wymagania - nie, nie te minimalne -> te rekomendowane, i szczena mi opadła, teraz nic tylko szukam po necie z nadzieją że złapie jakąś okazje do przetestowania tego cuda :/

Ehh... dlaczego z najlepszymi grami tak jest że zawsze jakieś g***o pod nogi musi się napatoczyć w przypadku Squada dramatyczna wręcz optymalizacja, a w przypadku Escape from Tarkov cena z d**y ...
Odpowiedz
Witam, i jak orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z grą na ten moment ?
Warto wydać 190 zł na grę w fazie Beta ?
W ogóle jest ona teraz otwarta czy zamknięta ?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości