Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Project Reality
Proponuję za tydzień na weekend wspólne granie w PR'a. Wielu nie miało styczności z tą grą lub jedynie liznęli temat i nie doświadczyli w pełni możliwości gry. Tym samym lepiej poznaliby charakter rozgrywki i potencjał, który drzemie w Squad. Chciałbym zagrać piechotą zmechanizowaną. Co wy na to?

Link: http://www.realitymod.com/downloads#bf2

Krótka zajawka:

Edit. Widocznie dzisiaj wstępnie pogramy/przetestujemy grę. Chciałbym jednak zagrać także za tydzień we wspólnym gronie, by do tego czasu wszyscy mogli pobrać PR'a.
Odpowiedz
No to ściągam. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Odpowiedz
Dokładnie - ściąga się Big Grin
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
Gotów czekam z niecierpliwością na następny weekend Smile
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
To może rozgrzewkowo coś dziś wieczorem? Mi już tylko 2 gb zostaly do ściągnięcia.
Odpowiedz
ja z wielka chęcią Big Grin
Odpowiedz
Hype Hype Hype

Odpowiedz
(04-03-2016, 12:27 PM)Fresz napisał(a): Hype Hype Hype

<3
Odpowiedz
[Obrazek: Eo9M0x8.png]

Dla tych co nie wiedzą. Zmięcie ustawienia (lub zapoznajcie sie z nimi) - Mumble zostało zintegrowane z PR
Odpowiedz
No to wieczorem. Będę od 18:00/19:00.

(04-03-2016, 12:27 PM)Fresz napisał(a): Hype Hype Hype

-Brothers, sisters... where are you now?
-We're coming!!

hype hype :Big Grin będzie ekstra
Odpowiedz
Wczoraj zostało pograne. Na początku graliśmy jako USMC w Falludży a potem jako MEC na jakiejś śmiesznej ale dużej mapce z lotniskiem. Mój główny wniosek (jestem osobą, która pierwszy raz grała w PR) jest następujący:

Jeżeli Squad utrzyma tą przewagę jakościową jaką ma nad PR również w pozostałych aspektach gry to będzie jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek zagram.

W PR czułem się trochę jakby ktoś mi kazał pisać lewą ręką. Rzeczy wyglądają podobnie a jednak wszystko jest inaczej. Brakowało mi działających nametagów, kropek na kompasie (taka mała rzecz a tak przydatna) no i odruchowo żeby wyciągnąć karabin wciskałem "1" i kończyłem z bagnetem w ręku.

Niewątpliwie na plus: Pojazdy. Zupełnie zmieniają sposób w jaki przebiega rozgrywka. Dodatkowo mnogość różnych opcji, które są przydatne (zmiana zasięgu celowników, termo itp.) a których w SQ jeszcze nie ma.

Silnik gry troszkę się przez te ostatnie 10 lat zestarzał (miał do tego prawo) ale i tak wygląda nieźle, szczególnie biorąc pod uwagę że to wszystko jest jednym wielkim modem.

Spędziłem bardzo przyjemne 2 godziny w PR, po których poszliśmy pograć w SQ. Tak dla relaksu Wink
Odpowiedz
@Popo tak jak powiedziałeś - jak Squad będzie miał to co ma PR to będzie jedna z najlepszych gier jakie zostały zrobione.
Odpowiedz
A tymczasem w Project Reality:
Niedawno odszedł długoletni developer K4on na zasłużoną emeryturę. Za to MasterX, który sporo pracował jako kontrybutor wskoczył na miejsce dev'a pokazując przy okazji nowy (tak trochę) model T72B http://www.realitymod.com/forum/blogs/32...l#comments

[Obrazek: gdn8SVt.png]
Odpowiedz
Wątek już zaistniał i ludzi było troszkę , wiec być może uda się to powtórzyć Wink 

Jakiś dzień w ciągu tygodnia lub jakiś w weekend.  

Może uda się zrobić MECH INF  - Bradley (APC) + piechota ? Smile
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Odpowiedz
Może dzisiaj/jutro :p? Ciężko będzie dać znowu szansę PR'owi, bo strzelanie i sterowanie jest ciężkostrawne w lekkim tego słowa znaczeniu. Mogę ewentualnie wziąć jakieś śmigło i robić za taksówkę albo kierować apc.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości