Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raporty z pola bitwy.
Środa 06/04/2016

Niniejszym melduję, że granie się odbyło. Ludzi było dużo. Gra była dobra. Znowu poszliśmy na [TAW] (bo tam mówią nam "cześć" i nie biją po buzi, a oprócz tego znam gościa, który kiedyś słyszał o chłopie co jego brat miał być tam adminem).

Zaczęło się od gry na Chora 2, po stronie partyzantów.

Było ciężko. Allah nie pobłogosławił nas zwycięstwem, ale za to spotkaliśmy znajomego, który jeszcze w starych czasach grywał z nami. Swoją AR-ką panikę wśród Rosjan siał Zygiert. Mam nadzieję, że będzie częściej pojawiał się w naszej wesołej gromadce. 

Gdy z porażki na Chora zostało tylko wspomnienie rozpoczęliśmy zmagania na Kohat. Tym razem jako Gllooooooriooooouuuuusssssss US Aaaaaarmy. Pewnego rodzaju wyzwanie stanowiło to, że przeciwko nam mieliśmy cały team [TAW]. Było ich tyle, że nie starczało dla nich miejsca i aż wylewali się do drugiej drużyny. Doszło nawet do tego, że można było clan-memberów [TAW] kupić do prac domowych poniżej 15% pensji minimalnej. Wiadomo było, że nie będzie łatwo. No i nie było. Gdy zajęliśmy District Center zostaliśmy masowo sflankowani od północnego – wschodu (nasze pozostałe squady były już na czwartej fladze. Niektóre nawet tam zostały do końca meczu) straciliśmy DC i od tego czasu był to bój opóźniający back-cap. Przegraliśmy setką ticketów, ale byliśmy jedynym sq z pozytywnym K/D. Wszystkim gratuluje, bo nie było łatwo. 

Na zakończenie wieczoru odwiedziliśmy OP First Light. Tutaj też krzewiliśmy demokrację wśród leśnych ostępów randomowej lokalizacji i tym razem nie daliśmy przeciwnikowi żadnych szans. Zajęcie Storage Site, back-cap zamku i ninja cap ostatniego punktu przypieczętowały nasze zwycięstwo. HOOOAH! Podobno gdy bitwa się skończyła nad lasem przeleciał orzeł demokracji podśpiewując radośnie „America... f**k yeah!” 

Dziękuje wszystkim za obecność i dobrą zabawę. Zapraszamy następnym razem. 

Obecni byli (pisane z pamięci, więc proszę się nie obrażać tylko wysłać mi PW a dopiszę):
Eerie, Zawax, LoneRanger, Ritsu, Nuclear Messiah, Zygiert, Grzechotnik, Raiba, WAR-SAW, oraz autor tego posta.
Sporo ludzi! Postaram się dołączyć do Was dzisiaj.
Dobra czytanka. Jakoś tak lepiej mogę dotrwać do kolejnego weekendu i gry z Wami gdy takie wpisy się pojawiają. Nie mówiąc już o oczekiwaniu na nowego "pacza". Dzięki
(04-07-2016, 12:30 PM)Antol napisał(a): Sporo ludzi! Postaram się dołączyć do Was dzisiaj.
Dobra czytanka. Jakoś tak lepiej mogę dotrwać do kolejnego weekendu i gry z Wami gdy takie wpisy się pojawiają. Nie mówiąc już o oczekiwaniu na nowego "pacza". Dzięki

Tu masz linka do eventów na jakie uczęszcza Husaria: http://hsrsquad.com/forumdisplay.php?fid=27

Każdy jest mile widziany!
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości