Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pograjmy w DayZ
Sugerując się tym co powiedział dzisiaj Popo podczas grania w nasz ukochany Squad, pomyślałem, że dla odskoczni można zorganizować małe granie w DayZ. Czy byliby chętni ? 
Moglibyśmy ustawić się na jakiś konkretny dzień i konkretny serwer, żeby uniknąć świeżak rape. 
DayZ Polska, lub jakiś ciekawszy zagraniczny serwer byłby ok. Są jacyś chętni ?Smile
Odpowiedz
My nawet w Armę nie możemy się zebrać i pograć a co dopiero w tego umarlaka DayZ - ktoś w to gra jeszcze? Już H1Z1 jest chyba lepsze, zresztą równie dobrze można ściągnąć Breaking Point do Army.
Odpowiedz
H1 to już głównie bry. W survival chyba nie gra nikt. Arma ze 2 razy wyszła ;D jak DayZ wyjdzie raz to przy naszej obecnej organizacji będzie sukces;D
Odpowiedz
Moim zdaniem im szybciej zaakceptujemy to, że jesteśmy ludźmi którzy szybko się nudzą tym lepiej. Smile
Ochota na granie w jakieś konkretne tytuły może się pojawiać i znikać ale posiadanie szerokiego spektrum zabawek jest czymś pozytywnym. Ja DayZ zainstalowałem (mimo, że ostatnio grałem w niego w grudniu 2013 r.) i jestem gotowy do zabawy.
Odpowiedz
U mnie na dysku siedzi. Gotów tez jestem. Starczy dogadac serwer. Proponuje na początek DayZ Polska. Trzeba się wpisać na whiteliste i można grać Smile Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje.
Odpowiedz
Nie wiem czy wszyscy już wiedzą, ale DayZ wreszcie jest grywalne. ! 90 fpsów w mieście na wysokich ustawieniach. ;D
Odpowiedz
Jedyne 3 lata po wyjściu public alfy a 4 od początku developementu Smile
Odpowiedz
To chyba dobry znak? Oznacza to, że w tym tempie zagramy w pełną wersje w 2019 +/- ..są postępy? są Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości