Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Running with Randoms #1 Start 15.04.2016 20:00 PL
[Obrazek: WaJAK1h.png]

Czołem!

Już w ten piątek odbędzie się największa integracja polskiego środowiska Squad.

Spotykamy się na  ts3.naszsquad.pl w piątek, 15. kwietnia 2016 r. o godzinie 20:00 i gramy aż do ostatniego klienta. 

Dobry humor jest obowiązkowy, alkohol wskazany. 

Poznaj nowych ludzi, spędź wieczór w miłej atmosferze współczesnego pola walki.

Zorganizujemy współpracujące ze sobą składy wypełnione wysoce zmotywowanymi i uzdolnionymi ludźmi (tak, to o was), które będą dążyć do anihilacji każdego przeciwnika, którego napotkają na swojej drodze.

Po szczegóły zapraszamy na naszsquad.pl 

Z naszej strony zapewniamy kompetentnych squad leaderów. Wśród nich: 

Znany i lubiany Nantz - gwiazda Project Reality. Człowiek z doświadczeniem sięgającym jeszcze 2008 roku. Widział więcej niż weterani bitwy o Stalingrad. Ma w rękawie więcej asów w rękawie niż Rommel a w ten piątek jest do waszej dyspozycji. 

Niepowstrzymany Fresz - kapitan Reprezentacji Polski i Świata w PR. Skuteczny niczym Robert Lewandowski, morderczy niczym chemtrails. Człowiek z K/D dążącym do nieskończoności. Pracował jako konsultant przy wszystkich częściach Rambo, który (nawiasem mówiąc) oparty był na jego osobistych przeżyciach. Spotkaj go w piątek i zapytaj o Sylwestra. 

Tajemniczy Antol - człowiek legenda. Jeżeli kiedykolwiek czytałeś coś o Squad to pewnie on to napisał. Dowodzi oddziałem używając przekazu myśli. Jego mózg wytwarza bezpośrednie połączenia z członkami oddziału i przekształca ich w nowy organizm, którego jedynym celem jest zwycięstwo. Perfekcja dowodzenia. Na jego szkolenia przychodzi Jose Mourihnio oraz Pep Guardiola. Dlaczego? Przekonaj się już w piątek. 

Do tego masa innych indywidualności, z których cześć można zobaczyć tylko w zakładach zamkniętych.

Będzie epicko. Do zobaczenia w piątek!

Zapraszam do potwierdzania obecności w wątku poniżej. 

START: PIĄTEK godzina 20:00 zbiórka na ts3.naszsquad.pl
Kiedy przeczytałem "Dowodzi oddziałem używając przekazu myśli." to sądziłem, że zaraz po tym napiszesz: "W zasadzie to nic nie gada i oczekuje, że podopieczni się domyślą. A ja już coś gada to nikt go nie rozumie". Zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie zabawa.
Mogłem napisać, że nawet po zakończonej rozgrywce w głowie cały czas słychać jego głos. Wink
(04-12-2016, 06:05 AM)Popo napisał(a): Niepowstrzymany Fresz - kapitan Reprezentacji Polski i Świata w PR. Skuteczny niczym Robert Lewandowski, morderczy niczym chemtrails. Człowiek z K/D dążącym do nieskończoności. Pracował jako konsultant przy wszystkich częściach Rambo, który (nawiasem mówiąc) oparty był na jego osobistych przeżyciach. Spotkaj go w piątek i zapytaj o Sylwestra.

LOL, nie widziałem tego wcześniej.

-----------------------------------------------------------------

Proszę nie robić offtopic'u - tylko zapisy.
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Postarałem się, obleciałem z linkiem wszystkich znajomych ze squada Smile postaram się być chyba, że coś cięzkiego(czyt. flaszka) mi wypadnie Smile
Jak będzie tam znany i lubiany Nantz gwiazda PR to ja tam tez muszę tam być Tongue
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Za 90 minut zaczynamy.
[Obrazek: L090lvT.gif]
Event się zaczął. Obecnie mamy 15 osób. Czekamy na więcej Smile
Obecnie tak wygląda nasz TS. 3 współpracujące Squady. Łącznie osiemnaście walecznych osób. Smile

[Obrazek: wV8oAUH.jpg]
Dobra zabawa była - dziękuje wszystkim za grę!
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Było świetnie. Przez nasze szeregi przewinęło się prawie 30 osób. Trochę wygrywaliśmy, trochę przegrywaliśmy ale było bardzo super. Ostatnia walka zakończona zwycięstwem na Chora 2, mimo że wydawało się to na początku nieprawdopodobne. Smile
Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Kooperacja na Fools Road i ten pamiętny "trójkąt" złożony z 3 oddziałów idący na Train Depot to było coś pięknego. Używanie voipa w grze na Chora 2 BARDZO mi pomogło. Dzięki za grę i czekam na więcej.
myślałem, że wrócę i kogoś zastane:/ ehsz... alkohol niszczy moje klanowe życie :/
Grałem nieco krócej niż inni bo potem poszedłem grać w Dark Souls 3, ale i tak świetnie się grało. Dziękuję za wspólną grę, fajna była ta runda na Fool's Road.
Dziękuje za wspólny wieczór. Oby więcej takich wydarzeń w naszym squad'owym światku Wink

PS. Zawax, chciałeś popić mogłeś zostać z nami Wink I w tym temacie nie odstawaliśmy... Tongue

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości