Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Witam,

Są jacyś chętni do wspólnej gry ? Mistrzem w tym nie jestem ale popykać można.
Odpowiedz
The Division oddałem po 30 minutach gry, aczkolwiek wiem, że na forum kiedyś ktoś pogrywał więc może chętnych znajdziesz.

Witamy na forum, zapraszamy na TS, wspólnego grania i częstego udzielania się Smile
Odpowiedz
Cześć Marder! Miło Cię znowu widzieć. Smile

Kiedyś zagrywałem się we wszystkie stare Rainbow Sixy ale kierunek w którym poszła seria to jest jakieś nieporozumienie. Z fajnej, taktycznej gry CQB zrobiono strzelankę. Ehh ta komercja....
Odpowiedz
Tak jestem. Nie wiem tylko dlaczego stworzyliście drugi portal o Squad. Jakiś bunt nastąpił czy co Smile Jeśli chodzi o R6 to oczywiście komercjalizacja nastąpiła nie mniej bardzo fajnie w to się gra szczególnie jak jest grupa znajomych na TS. Jak jest ktoś chętny to piszcie swoją ksywę z Uplay. Ja mam Mirkus-PL.
Odpowiedz
Trwa darmowy weekend z grą to zachęcam do sprawdzenia swoich sił. Poniżej jeden z moich meczyków.

https://youtu.be/dR5WuKtyt9I
Odpowiedz
Mam rainbow six jeśli jest ktoś chętny to pogram Wink
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
W dniu premiery grałem praktycznie non stop. Niestety zjebany netcode, brak pomysłu ubi na rozwój, wkradająca się z czasem monotonia zniechęciła mnie do gry. Moi znajomi jeszcze grają (Squad dla nie jest za trudny ;p), Bezu, jak chcesz mogę Ci dać namiary ;>>>
[Obrazek: ll.jpg]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości