Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 1
#16
"All aboard the hype train"
[Obrazek: CeP6PzK.jpg]
Odpowiedz
#17
Burza wokół zwiastunów COD'a i BF'a dotarła nawet do Hitlera Big GrinOdpowiedz
#18
https://www.battlefield.com/squads?utm_c...46663818=1


Live stream z 64 osobowego multi 12 czerwca Smile
Odpowiedz
#19
Fajnie że pokażą coś więcej niż tylko wyreżyserowany zwiastun tak jak to było w przypadku BF4.
Odpowiedz
#20
Teaser nowego trailera który pokażą na E3:Odpowiedz
#21COD się już nie pozbiera.
Odpowiedz
#22
Oglądałem gameplay na YT i jednak do mnie to nie przemawia. Zwykły Battlefield tylko w historycznej otoczce.
Odpowiedz
#23
(4:12) Przypomina się scena z filmu Szeregowiec Ryan, gdzie snajper w wieży pod koniec filmu ściągał Niemca jednego za drugim Smile


Odpowiedz
#24
Do mnie tak samo jak do Eeriego BF nie przemawia wcale a wcale. Jakoś nie czuć klimatu tej pierwszej wojny światowej. W tej dziedzinie Vedun o niebo lepsze. Aczkolwiek fanboye bfa rzucą się na toto jak na ciepłe bułeczki. Ja kupować nie zamierzam Smile
Odpowiedz
#25
A mnie się podoba - z jednej strony czuć trochę tego powrotu do korzeni BF'a i mimo wszystko wizualnie ta IWŚ jest wiarygodna w grze. Z drugiej strony jest ten fun tradycyjny już dla serii BF. Jedyne co mi się nie podoba to zbyt szybkie tempo. Myślę, że skuszę się na premierę.
Odpowiedz
#26
Najpopularniejszy typ broni z pierwszej wojny światowej, czyli karabin powtarzalny, może wybrać tylko snajper i to w wersji z lunetą. A strzelanie się na karabiny bolt action zajebiście dodaje klimatu pierwszej jak i drugiej wojnie światowej. W RO2 to było fajne. A tutaj jakoś zbyt dużo broni automatycznej.
Odpowiedz
#27
A skąd wiesz, że tylko snajper może korzystać z bolt-rifles?
Odpowiedz
#28
Gdzieś słyszałem, ale nie umiem tego 100% potwierdzić.

Ale widzialeś na jakimś gameplayu by ktokolwiek biegał z boltem z celownikiem mechanicznym?
Odpowiedz
#29
Faktycznie nie można znaleźć takiego filmiku, aczkolwiek bardzo mi to nie przeszkadza. Pewnie nie chcieli by klasa Scouta utraciła swoją oryginalność i tradycyjny dla tej klasy atut. Gdyby każdy mógł mieć taki karabin bez lunety to jedyną przewagą snajpera byłaby luneta. Co prawda mi by to nie przeszkadzało, ale wiesz jak to jest ze strzelankami robionymi dla mas - już nawet w Squadzie ludzie potrafią narzekać, że Taliby nie mają kolimatorów dalszego zasięgu, w BF'ie narzekań byłoby więcej.
Odpowiedz
#30
No fakt, ale pierwsza wojna światowa bez powszechnych karabinów bolt action to dla mnie nie pierwsza wojna światowa.

A w którymś z tych pierwszych Battlefieldów, chyba w BF1942 było tak, że były zarówno bolty z celownikiem mechanicznym, jak i bolty z lunetą. Chyba technik miał bolta z celownikiem mechanicznym. Jedyna różnica między bronią technika a bronią snajpera to była luneta. Czemu teraz tak nie może być? Ludzie się stali jacyś bardziej pretensjonalni?
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości