Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 1
Grałem dłuższą chwilę w alfę.
Pierwsze odczucie. Battlefront.. Arcadowy feeling, system rozwoju oparty na walutę. Gotowe klasy postaci.
Kolejną rzeczą która mnie bolała to brak balansu klas, połączono inżyniera i assaulta, który teraz jest super żołnierzem niczym Kapitan Ameryka, full auto assault rifle, działo przeciwpancerne, granaty. Medyk dostał jakiś biedny samopowtarzalny karabin który nie ma szans z assualtem. Tak szybko się ginie że nie ma sensu grac supportem. Snajper, jak to snajper. Nic dodać, nic ująć.
Mapa także wydaje się nieprzemyślana, pomiędzy punktami są wielkie pola, żadnych okopów, lasków, nic tylko czekać aż dostanie się plombę z czołgu.
Pojazdy, standardowo w nowych bf'ach są op. Jako że WW1 myślałem że będą raczej powolne, ślamazarne. Nic z tego, popieprzają jak szalone.
Autentyzm, jeśli ktoś ma podstawy wiedzy historycznej to niech tej gry nawet nie odpala, FT-17 po stronie państw centralnych, najpopularniejszą bronią jest karabinek automatyczny który praktycznie nie brał udziału w walkach. Rosji ma nie być, Francja dopiero w DLC.
BF1 to jeszcze bardziej casualowy BF. Mi osobiście żal pieniędzy (wolę TF2), tym bardziej że ma być blokada językowa.
[Obrazek: ll.jpg]
Odpowiedz
Blokada językowa? Że nie pograsz po angielsku? Eee lipa straszna.
Odpowiedz
To samo już było w BF4, trzeba było kombinować z podmianką plików i blokowaniem origin.
Odpowiedz
powiem moje powiedzonko TO JEST ALFA!!!!!!!
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Wątpię czy do czasu wydania pełnej wersji zmienią cały rdzeń rozgrywki (feeling Battlefrontowy). Pomijam autentyzm, tak pojebanych ludzi jak ja jest pewnie promil Wink
Odpowiedz
Beta jest zajebista. Dużo graczy, brak crashy, jedna mapa ale bardzo wciagajaca!!!! Polecam zagrac Big Grin
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Fakt, gierka wciąga i nie jest tak szybka jak na zwiastunach, a to ulga. Natomiast ta mapa jest jakaś nijaka i nudna.
Odpowiedz
To zamiast się nudzić w BF1 to np. możesz mi odpisać na posta w pomocy technicznej Dodgy
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości