Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 1
Plotki ostatnich dni i tygodni potwierdziły się: nowy BF zabierze nas na pola bitew I Wojny Światowej! Tym samym będzie to restart marki i nowy BF otrzymał numerek "1". Różne teatry działań, jazda konno, customizacja, świetny tryb singleplayer i jeszcze lepszy multik...a co widać na trailerze: epickie bitwy z udziałem samolotów i statków. 
Wg. mnie to może być pierwszy BF od wielu lat który w jakimś stopniu dorówna idealnej dwójce. Boje się tylko, że przesadzą z przystępnością gry dla absolutnie każdego oraz z customizacją, żeby nie wymyślili drewnianych acogów itp. bajerów.
Premiera 21 października 2016.

A tak lekko na marginesie:
Ostatnio DICE wyśmiało grafikę nadchodzącego COD'a i poza tym, że mają rację to przyznam, że odejście od czasów współczesnych/futurystycznych wymagało niemałych jaj. Jeśli gra się sprawdzi to uważam, że II WŚ mamy jak w banku.
Odpowiedz
"R.I.P. Call of Duty", nawet remaster tego nie przebije.
Myślę zę ten gif idealnie pasuje...
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: CeP6PzK.jpg]
Odpowiedz
Ciekawe jak to będzie wyglądąło. Takiego BFa jeszcze nie było. Ale na pewno nie kupię w dniu premiery. Zastanawiam się jak arcadowa będzie ta gra i mam nadzieję, że będzie jak najmniej arcadowa i jak najbardziej wymagająca. Będę śledził tą grę i oglądał letsplaye ale z kupnem się wstrzymam.

Najbardziej to bym chciał jakieś klimaty zimnej wojny - lata 50-te albo 60-te. Pierwszy CoD: Black Ops miał fajny klimat ze względu na tą zimną wojnę. Lubię też w Squadzie granie takimi frakcjami jak Militia albo Insurgents. Lubię granie takimi broniami jak np. starsze wersje kałacha bez żadnych kolimatorów czy innych akcesoriów - czysty minimalizm. A broń lat 50 i 60 ma swój klimat i lubię ją bardziej niż np. broń pierwszej czy drugiej wojny światowej. Ale cóz, Battlefield 1 to będzie ciekawy koncept. Ciekawe jak toto będzie wyglądało w porównaniu z Verdun (w które w ogóle nie grałem i nie interesowalem się nigdy).

BF1 to ciekawy koncept z tego względu, że mało jest gier FPS osadzonych w 1 wojnie światowej. Sam potrafie wymienić tylko Verdun. Więc jest to powiew świeżości, zwłaszcza że na rynku jest wiele gier we współczesności. A futurystyczne shootery jakoś do mnie nie przemawiają.
Odpowiedz
Verdun już jest na przegranej, gdyż to gra o znacznie mniejszym budżecie, która skupia się tylko na piechocie, mniejszych starciach i większym realiźmie. BF nigdy nie był realistyczny jeśli chodzi o gameplay, ale potrafił być wymagający, jak starsze odsłony. Mam nadzieję, że powróci choć część pierwiastka z BF2 którego zabrakło w ostatnich odsłonach.
Odpowiedz
Będzie co najmniej 3 dodatki:
1. Pakiet Piekielnego Wojownika
2. Pakiet Czerwonego Barona
3. Pakiet Lawrence'a z Arabii
Singleplayer będzie o wiele ciekawszy z tego względu, że Dice/EA będzie mogło się wzorować na historii Smile
Cóż tylko czekać Big Grin
[Obrazek: jXsIdOs.png]
Odpowiedz
Nowe szczegóły:
http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/18/ba...a-pojazdow

W skrócie:
- epicka i zróżnicowana kampania z możliwością latania samolotami i sterowania okrętami
- dedykowany klasy dla pojazdów
- ogromne mapy
- pełna destrukcja otoczenia
- walka na bagnety i rozbudowana walka wręcz
- rowery i konie
- sterowce nie będą elementem tylko statycznym
Odpowiedz
Rozbudowana walka wręcz? Jeśli będzie można wykonać kilka typów ciosów bagnetem i będzie można blokować, to świetnie. Bardzo lubiłem się zagrywać w takie gry jak Warband albo Chivalry: Medieval Warfare. Walka na bagnety musi być super.
Odpowiedz
Nie tylko bagnety:
[Obrazek: Grabenkeulen_IMG_1703.JPG]
Odpowiedz
Zastanawiam się jak to będzie wygłądało z mechanicznego punktu widzenia. Bo jak dobrze to fajnie też będzie spędzić trochę czasu na jakimś serwerze melee only Tongue
Odpowiedz
Nowe info: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=97932

- mapy skalą dorównują tym z pierwszych odsłon serii
- mapa z lądowaniem na plaży
- szarża bagnetem będzie odnawialną zdolnością specjalną
- szable
- medyk ze strzykawkami
- gazy bojowe i maski
- zrzucanie bomb z samolotów
- większe czołgi mogące pomieścić cały oddział piechoty
- kierowanie okrętami których ostrzał ma niszczyć całe struktury na mapie
- kampania z otwartą strukturą
Odpowiedz
(05-08-2016, 11:53 AM)LoneRanger napisał(a): - większe czołgi mogące pomieścić cały oddział piechoty

No w końcu! Może jednak będzie z tego coś więcej niż tylko BF4 w innym uniwersum. Teraz pytanie jak duże będą oddziały. Bo jeśli dalej max 4 osoby to kiepsko.
Odpowiedz
Antol bedzie napewno 5 os sq Big Grin
Odpowiedz
Kolejne info, bardzo dziwne patrząc na politykę EA:
- gra ma otrzymywać darmowe DLC i mapy :O
Odpowiedz
Potwierdzone klasy : Assault - Medic - Scout - Support - Tanker - Pilot

takie pojazdy "mogą" sie pojawic w bf http://imgur.com/a/BnLDS
Odpowiedz
http://gearsiege.com/2016/05/08/battlefi...st-leaked/

- 6 epizodyczna kampania singleplayer i system kupowania broni w multiku.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości