Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mapa] Hiatus Taurova
A więc mapa ma już swoją nazwę: Hiatus Taurova. Hiatus to przerwa w jakimś procesie czy sekwencji. Jako, że mapa będzie posiadała ufortyfikowane pozycje z wglądem na całą dolinę, to wymyśliłem, że w przeszłości toczyła się tu wojna a droga w tej dolinie była jedynym szlakiem zaopatrzeniowym. Po wieloletniej przerwie, wojna wróciła na te ziemie. Z kolei Taurova to nazwa wsi którą zapożyczyłem od realnie istniejącej w Rosji.

Początek dyskusji o mapie na dwóch pierwszych stronach tego tematu: http://naszsquad.pl/thread-73.html

Obecnie skupiam swoją uwagę na zachodniej części wioski, gdzie stawiam ogrodzenia - bardzo nudne zajęcie. Na pierwszym screenie, duży płot z desek będzie miał swoje odbicie po drugiej stronie. Pomiędzy nimi chce utworzyć mocno zarośniętą i zagraconą ścieżkę/drogę. Znam już też dokładną lokalizację górskich fortec oraz wymyśliłem nową lokację - kościół z cmentarzem. Mam nadzieję, że devowie umieszczą taki budynek w przyszłości. Kościół będzie położony w lesie a prowadzić będzie do niego wspinająca się w górę leśna ścieżka.
Główna droga będzie zamieniona na asfaltową, boczne pozostaną takie jak obecnie. Gdy ukończę obie części wioski, poprawię rzekę i wezmę się za rzeźbienie terenu i jego zalesianie, gdyż jak wspominałem mało jest jeszcze assetów wschodnioeuropejskich.

[Obrazek: 89vDSFY.png]
[Obrazek: hc24Z34.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości