Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SWAT 4
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do mnie i Eeriego w celu łapania bandytów z okrzykiem: "stać, policja!" i skuwania ich w kajdanki to zapraszam na nasz prywatny serwer:

[Obrazek: b_560_95_1.png]
HASŁO: omega

Serwer w trybie COOP z 5 slotami. Mapy można zmieniać głosowaniem przy obecności minimum dwóch osób.

Wymagany:
Dodatek Syndykat w wersji 1.0

Jeśli wyskakuje wam taki błąd przy dołączaniu jak poniżej, to pobierzcie i zainstalujcie fixa:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=352&p=637

ZMIANA ROZDZIELCZOŚCI:
Uruchom grę do której chcesz zmienić rozdzielczość - stworzy to plik konfiguracyjny SWAT4.ini lub SWAT4X.ini w folderze System. W pliku znajdź:
FullscreenViewportX=1920
FullscreenViewportY=1080
Dla Syndykatu modyfikujemy plik w Content Expansion>System>Swat4x.ini

[Obrazek: 807_220903466.jpg]
Odpowiedz
Ja tylko tak powiem, że gierka jest stara, z 2005 roku, ale i tak jest zajebista. Gierka jest genialna i super przyjemnie się gra.
Odpowiedz
(05-15-2016, 10:17 PM)Eerie napisał(a): Ja tylko tak powiem, że gierka jest stara, z 2005 roku, ale i tak jest zajebista. Gierka jest genialna i super przyjemnie się gra.
coś nie tak z ustawieniami serwera współpraca to chyba coop powinien być nie czy jest jako oddzielny tryb bo niby jest ustawione na współprace a nie idzie grać samemu chyba że jest jakieś ustawienie że nie ruszy gdy jest jeden gracz lecz odliczanie zakończone pisze że mnie zrespiło ale nic nie ruszyło i jeszcze ta opcja wyboru grania terrorystami w kampanii tak nie ma więc coś jest nie tak
Odpowiedz
Musi być dwóch graczy, bo samotnie wbijając mam to samo. Gdy doszedł Eerie i zmieniliśmy mapę to wszystko normalnie działało Wink
Odpowiedz
Jak jest was 3 to może i ja się dołączę Smile
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
Pewnie na swat4 zawsze znajdzie się trochę miejsca na talerzu, też mogę Wink
| i7 4790 | Gigabyte Windforce 270 OC | RAM 8GB | HDD 600GB |
Odpowiedz
to kiedy gramy musimy się jakoś umówić bo czekanie na serwie aż ktoś wejdzie jest trochę słabe ale wbije teraz i zobaczę czy ktoś z was żyje Smile
Odpowiedz
Myślę, że najlepiej zrobisz próbując łapać ludzi na TSie.
Odpowiedz
(05-17-2016, 03:55 PM)Dertoh45 napisał(a): to kiedy gramy musimy się jakoś umówić bo czekanie na serwie aż ktoś wejdzie jest trochę słabe ale wbije teraz i zobaczę czy ktoś z was żyje Smile

TS3 -> napisz widomość do Fresz (ja) -> wejdz na kanał inne gry
[Obrazek: yt_twitch.png][Obrazek: twitch_yt.png]
Odpowiedz
I co tam? Pograliście wczoraj?
Odpowiedz
Ta i trafiliśmy na nadzwyczaj agresywne i bez woli poddania się boty.
Odpowiedz
Wchodzę w to, a jest szansa na granie z tym modem?

http://www.moddb.com/mods/ssf-realism-mod-32
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości